Rıza Çalımbay: "Galatasaray'a, Fenerbahçe'ye, Beşiktaş'a böyle penaltı versinler göreyim" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rıza Çalımbay: "Galatasaray'a, Fenerbahçe'ye, Beşiktaş'a böyle penaltı versinler göreyim"

t25_riza-calimbaydan-hakem-is-632.jpg

Süper Lig’in ikinci haftasında Trabzonspor, Sivasspor’u ağırladı. Karşılaşma ev sahibi ekibin 2-1’lik üstünlüğü ile tamamlandı. Teknik direktör Rıza Çalımbay hakeme isyan etti.

Rıza Çalımbay: " Hakem arkadaşlar bir hafta önce bize seminer verdiler, eli kapalı pozisyonların penaltı olmadığını söylediler. Şimdi söylediklerinin aksine burada penaltı veriyorlar. Bize de olmasın, Trabzonspor’a da olmasın. Önlerinde VAR gibi bir sistem var. Onu iyi bir şekilde değerlendirmeleri gerekiyor. Ligin başında böyle başlarlarsa sıkıntı olur."

Rıza Çalımbay: "Takımların kaderiyle oynamak doğru değil. Hakemleri hiç beğenmedim. Bana göre çok kötü başladılar. Böyle hata olmaz. Galatasaray, Fenerbahçe'ye, Beşiktaş’a, Trabzon’a böyle penaltı versinler göreyim"

Oyuncu elini kapatmaya çalıştı ama top geldiğinde el tam anlamıyla kapalı değildi. Top geldiği anda adamın kolu, vücudun kapalı olacağı halden farklı pozisyonda ve daha fazla alan kaplamasına imkan veriyor. Penaltıda sorun yoktu.

Herkes kuyruğuna basılınca zirliyor ..
Dun aleyhimize hatalar

-Luyindamaya faul bile olmayan pozisyonda sarı verildi maçın başı herif diken üstünde oynadı 90 dk..

-Ribeironun hareketi direk kırmızı olabilirdi hadi onu geçtim Boeyi arkadan indirip 2. Sarıyı almaması tam bir rezaletti

- Nelson kundeye alınmasına rağmen penaltı çıkmadı..

Ayrıca bizi işin içine sokacağına fb aleyhine verilmeyen penaltıyı konussun

Üst Alt