rize, kasımpaşa, hatay ve sivas dörtlüsü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

rize, kasımpaşa, hatay ve sivas dörtlüsü

Mamalı takımlar. Bize karşı yarın yokmuşçasına oynayıp fenere keyfimiz kaçmasın tadında takılıyorlar. Yani normal bir süper lig maçının ötesinde inanılmaz agresif oynuyorlar bize karşı. Allahtan çok güçlüyüz de her defasında elleri boş dönüyorlar şer odakları.

Hatay ve Sivas'ı bunlara katmak istemiyorum özellikle Sivas herkesten puan alan bir takım idi lakin Rize ve kasımpatı tamamen fenerin güdümünde ki yönetimleri zaten fenerli

Fenerin 4 tasmalı iti.

Ben bize ayrı sinir oluyorum, bu şerefsiz oluşumların amacı belli, biz Galatasaray olarak bunları her sene döve döve eze eze yenmeliyiz, ama saçma sapan futbol oynayıp bir de puan bırakıyoruz mağlup oluyoruz filan.

Febenin itlerini teker teker geciyoruz. Önumuzdeki hatay depi kritik. Orayi da gecersek önumuz acik, febenin zorlu fiksturu basliyor haftaya ads deplasmaniyla

sivas fenerden puanlar alabiliyor aradan ama kpaşa nın aldığını hatırlamıyorum. aynı kasımpaşa bize ölüm temposuyla oynuyor.

erden timur'un kpaşa'nın ciddi üzerine gitmesi lazım. bayağı veri çıkar bu camiadan. net olarak şaibe dönüyor. birileri fb maçı öncesi kpaşayı yatış moduna; bizim maç öncesi münih moduna sokuyor.

Üst Alt