Rize'de Maçın Özeti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ayrıca maç başı söylediği şey takım hazırlanamadı türünden madem öyle gençleri çıkar press yapsınlar öyle topa sahip ol belki falcaoya top gider gol olur vs yazık başka ne denilebilir ki
Dunyanin neresinde bir hoca mactan once cikip takimin durumunu bilmiyorum gorcez der bunun testi var cihazi var efor testi var herseyi var onuda bilmiyorsun su takimi ikiye ayirip 11 11 mac yaptirsaydin zaten mal ortadaydi bugun sovdugumuz oyuncular gittikleri takimda kopek gibi oynarlar

Saracchi gibi pire gibi adam resmen nefes alamadi oksijen zehirlenmesi yasadi caresizlikten kafasini korner diregine dayadi vucut gitmiyor kardesim bu takim resmen benim kadar calismamis ben hergun 10 km yuruyorum yasim 39 cikayim bunlardan fazla kosarim

Dunyanin neresinde bir hoca mactan once cikip takimin durumunu bilmiyorum gorcez der bunun testi var cihazi var efor testi var herseyi var onuda bilmiyorsun su takimi ikiye ayirip 11 11 mac yaptirsaydin zaten mal ortadaydi bugun sovdugumuz oyuncular gittikleri takimda kopek gibi oynarlar

Saracchi gibi pire gibi adam resmen nefes alamadi oksijen zehirlenmesi yasadi caresizlikten kafasini korner diregine dayadi vucut gitmiyor kardesim bu takim resmen benim kadar calismamis ben hergun 10 km yuruyorum yasim 39 cikayim bunlardan fazla kosarim
şimdi tudor diyeceğim ama adam bunları it gibi koşturuyoprdu ve 4 5 saniyede top kapıp hücuma çıkabiliyorduk onun antrenmanı sayesinde 2 yıl tecrübesiyle şampiyon yaptı tudor ise yeni oldugu için tecrübesizlikten gitti gidince çok kötü futbol oynayacağımızı biliyordum ve gerçekliyor nedense

Üst Alt