Haber Rizespor Başkanı Hasan Kartal: "Vedat Muriç transferi askıya alınmıştır"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan Kartal, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin transfer gündeminde yer alan Vedat Muriç'in takımdan ayrılmama kararı aldığını ve takımın yeni sezon hazırlık kampına katılacağını söyledi.


Kartal yaptığı açıklamada, kamuoyunda Vedat Muriç'in transferi için konuşulan rakamların gerçek değerinin çok uzağında kaldığını, bunun kulüp menfaatleri ile örtüşmediğini belirtti.

Vedat Muriç ile yaptığı görüşmenin ardından oyuncunun kulüpte devam etme kararı aldığını ifade eden Kartal, "Oyuncumuz şu an için oluşan şartlarda bizimle birlikte devam edecektir. Vedat Muriç takımımızın yeni sezon hazırlık kampına katılarak takımdaki yerini alacaktır. Vedat Muriç transferi askıya alınmıştır. Gelecek günlerin neyi göstereceğini şimdiden kestirmek güç olsa da bu gelişme her iki taraf için de hayırlı olmuştur." dedi.

Vedat'ın çok kaliteli bir oyuncu olduğunu vurgulayan Kartal, "Vedat gibi bir oyuncuyu her takım kadrosunda görmek ister. Geçen sezon takıma önemli katkı sağladı. Geçen sezon ligin en çok gol atan ikinci oyuncusu. Gol pasları ile takıma katkısı ortada. Bu tür oyuncuların alıcısının olması çok normal. Yurt içi ve yurt dışından önemli teklifler geldi. Transfer sürecinde kendisinin dışında farklı gelişmeler de yaşandı. Biz kendisi ile konuştuk. Kulübü ile hiçbir problemi yok. Kimse Vedat'ı problemli bir oyuncu gibi de göstermeye çalışmasın." şeklinde konuştu.

Aspor
 
Gelecek günlerin ne getirecegini ben sana söyleyim barzo, yeni sözlesme teklifini reddedip seneye serbest kalacak bir Vedat Muriqi.
 
Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır: ”Vedat Muriqi gibi oyuncu almak için 5-6 milyon Euro bonservis rakamları konuşuluyor. Vedat’ı verip neden zarar edelim?" (Ajansspor)

Rizespor Basın Sözcüsü Hasan Yavuz Bakır: "Rizespor’un menfaatine yeni bir teklif gelirse tabi ki yeniden masaya oturulabilir. Muriqi için yapılan teklifler beklentilerimizin uzağında"
 
Başka bir klubün holiganı gibi yönetmeye çalışırsan kulübü, böyle oturur ağlarsın süreç sonunda.. umarım taraftarları ve genel kurul üyeleri gereken tepkiyi gösterir.
Eğer sen gerçekten Ali'nin değilde rizenin menfaatini düşünseydin, hali hazırda rizede oynayan veya sana gelebilecek oyunculara da örnek olup, elindeki topçulara köle vasfında yaklaşmaz, 3,75 i kabul eder, hem oyuncunun hemde gelen parayla klubün, hem de alacağın oyuncularla taraftarın gönlünü hoş ederdin..
Senin köleci ve silah tüccarı zihniyetindeki klüp başkanlarının cehennemin dibine kadar yolu var..
Tez zamanda görmek dileğiyle..
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt