Rizespor Başkanı, Oğulcan'ın Galatasaray'la Görüştüğünü Doğruladı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rizespor Başkanı, Oğulcan'ın Galatasaray'la Görüştüğünü Doğruladı!

Bye bye Ali Yavuz o zaman. Forvet No 5. olarak bizde kalmayi istemez. Falcao, transfer, Adem ve Ogulcan varken, kupada bile zor oynar.

Bencede yetersiz Ademin ben futbolculuğundan çok sahtekarlığını eleştirmiştim ama herzamanki gibi bize gelen oyuncu
Karakter kazandı mücadeliyi öğrendi.Bu adam da sürat var ama büyük takım oyuncusu olması çok zor gibi.
Umarım yanılırız.

Şahsen isterim gelmesini. Beğendiğim bir oyuncu. Potansiyeli mevcut. Üzerinde durulursa neden yeni Burak Yılmaz olmasın..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Profesyonel futbol kariyerinde; senelik 4 gol ortalaması ile oynayan oyuncuyu, ayartmakta ancak bizim çapsızlara nasip olurdu.

Edit: senelik 150 bin,ilk 11 başladığı maç başı 25 bine geliyorsa gelsin.
Gelmiyorsa kendi bilir.
Daha fazlasını vermek enayilik.

Alternativ icin ucuz bir cözüm, fena degil ama yinede Benim gözümde Galatasaray’da oynucak futbolcu degil anca PTT.

Ama bu gercekte var, buna verilen sans, Altyapidan verilse daha mantikli.

Profesyonel futbol kariyerinde; senelik 4 gol ortalaması ile oynayan oyuncuyu, ayartmakta ancak bizim çapsızlara nasip olurdu.

Edit: senelik 150 bin,ilk 11 başladığı maç başı 25 bine geliyorsa gelsin.
Gelmiyorsa kendi bilir.
Daha fazlasını vermek enayilik.
Reis ayni fenerliler gibi oldun ha ayartma falan diyerek. Sen ft ile 1 2 gs sampiyonlugu daha gorsen baya baya rambo okan falan olacan sonunda

Üst Alt