Rizespor Başkanı Tahir Kıran: "Cüneyt Çakır'ı ben bir daha hiçbir maçıma istemiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rizespor Başkanı Tahir Kıran: "Cüneyt Çakır'ı ben bir daha hiçbir maçıma istemiyorum"

1640688254183.png

Çaykur Rizespor Kulüp Başkanı Tahir Kıran, Süper Toto Süper Lig'in ilk yarısını düzenlediği basın toplantısı ile değerlendirdi.

Rizespor Başkanı Tahir Kıran: "Önemli bir karar aldım"

"Cüneyt Çakır'ı ben bir daha hiçbir maçıma istemiyorum. Gitsin yurt dışında hakemlik yapsın, Rizespor maçına gelmesin. Cüneyt Çakır’ı istemiyorum!"

“Gaziantep maçında olmayacak bir yerde bir penaltı ile maçı kaybettik. Bunların muhasebesini ben yapacağım. Böyle kalmayacak. Cüneyt Çakır bizim 35 maçımızı yönetmiş. 20 tane mağlubiyet, 9 tane beraberlik, 6 tane galibiyet."

"Cüneyt Çakır bir daha Rize'ye gelmesin"

"Kulüpler Birliği’nde 20 tane başkanız. Hangisine sorsanız hiçbiri hakemlerden memnun değil. Bu durumu federasyon başkanımıza da ilettik. Yapılması gerekenleri de söyledik. Yeni gelen MHK, 2-3 hafta güzel gitti başta, maçları iyi yönettiler."

"Ferhat Bey'in bu işleri düzelteceğine inanıyorum. Bunun için de zaman lazım, kredi lazım. İnşallah düzeltecek bu işleri. Hakemler daha iyi olacak diye düşünüyorum, düşünmek istiyorum. Bu lig bizim, bu takımlar da bizim, o hakemler de bizim. Çıksınlar aslanlar gibi yönetsinler, hataya biz varız. Yeter ki hata olsun, kasıtlı olduğuna inanmak istemiyoruz. "

"Kasıt olduğu zaman sıkıntı var. Artık maçlar sahada oynanacak, bunun arkasında duracağım, maçları sahada oynayacağız., Dışarıda bir şeyler olmayacak"

Ülkeye bak, güçlü olan istediği gibi konuşuyor tehdit ediyor, gariban ağzını açsa saniyesinde kapısında emniyet bitiyor

Biz ve bjk bunu dediğinde o hafta aynı hakemi vermişlerdi bakalım bunlara yiyecek mi? Malum ali palabıyık 11 hafta görev alamadı.

çüneyti ilk defa takdir ettim hakemliğine yaraşır bi şekilde kolpa bi penaltı vermiş ama bu at y..... tipli herifi delirtmiş en azından.

Üst Alt