Rizespor Başkanı Tahir Kıran: ''Okan Buruk sağlık nedeni ile bu sene çalışmayı düşünmüyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rizespor Başkanı Tahir Kıran: ''Okan Buruk sağlık nedeni ile bu sene çalışmayı düşünmüyor"

Rizespor Başkanı Tahir Kıran'dan Okan Buruk açıklaması

"Sevgili taraftarlarımız görüşleriniz bizim için önemli lakin Sayın Okan Buruk sağlık nedeni ile bu sene çalışmayı düşünmüyor..."

Rizesporlu taraftarlar Bülent Uygun sonrası Okan Buruk'u takımın başında görmek istiyordu.

istemem, okanin kisiliginden dolayi degil bu.

Artik yerli teknik adam istemiyorum ben takima. Modern futbolu ayak uyduracak, tecrubeli isim istiyorum.

Rudi Garcia
Lucien Favre
Eddie Howe
Graham Potter

Yerli asla ve asla istemiyorum.
Bence de yabancı gelse daha iyi gibi
Genç+ yabancı
Şu Tedesco'ya ne dersin

5f1cc92155427f0c607cac95

istemem, okanin kisiliginden dolayi degil bu.

Artik yerli teknik adam istemiyorum ben takima. Modern futbolu ayak uyduracak, tecrubeli isim istiyorum.

Rudi Garcia
Lucien Favre
Eddie Howe
Graham Potter

Yerli asla ve asla istemiyorum.
Ben lucien favre 'yi bizim abdullah avciya cok benzetiyorum. İsvicreli abdullah avci. Adam kritik hangi maca ciksa kaybediyor sezonun sonunu hic getiremiyor kimyasi bozuluyor.

Hala Okan diyorlar ya! Akıl alır gibi değil... Kulübe maddi yönden zarar vermiş şampiyonluğumuza mal olmuş bir adam olmasını geçtim, ne yapmışta bu kadar çok istiyorsunuz? İsteyen bir Allahın kulu cevap versin ya?

Üst Alt