Rizespor Başkanı Tahir Kıran: "Sahaya gömeceğiz dedim ne var bunda?" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rizespor Başkanı Tahir Kıran: "Sahaya gömeceğiz dedim ne var bunda?"

1636596.jpg

Çaykur Rizespor Başkanı Tahir Kıran, Galatasaray için söylediği "Sahaya gömeceğiz" sözleri için "Ne var bunda?" diye konuştu.

Tahir Kıran: "Benim oradaki söylemim sahaya gömeceğiz, ne var bunda? Sahaya gömeceğiz, rakibin için diyemez misin? Sahaya gömeyeceğiz, ne var bunda? Sıkıntılarını örtmek için birilerini böyle ortaya atmak birilerine küfür ettirmek, sövdürmek bu camialara yakışacak hareket değil.

Tahir Kıran: "Şimdi sana küfür edilse gece gündüz Twitter'dan, oradan buradan ne yaparsın? Anmak istemiyorum ismini. Fenerbahçe de böyle bir şey yaşar belki Beşiktaş da yaşar. Allah bilir. Ama olayın buraya gelmesinin sebebi ben değilim, Burak Elmas da değil. Bunun kim olduğunu siz arayın bulun."

Tahir Kıran: "Bizim kimseyle problemimiz yok, bizim genel sekreterimiz aradı yemeğe davet etti. Onlar da nazik bir şekilde katılamayacaklarını belirttiler. Biz gereken misafirperverliği yaptık. Ben Burak Elmas'a WhatsApp'ten sesli mesaj gönderdim: "Başkan gelmek istiyorsan bekleriz, başımızın üstünde yerin var." Bizim herhangi bir husumetimiz, bir şeyimiz yok.

Tahir Kıran: "Buraya Rize'ye gelen herkes bizim misafirimizdir, herkes bizim baş tacımızdır, sıkıntı yok. En güzel şekilde gelenleri de ağırlayacağız. Galatasaray camiasından gelenleri de en güzel şekilde ağırlayacağız. Herhangi bir sıkıntı çıkmayacak. Bir sıkıntı yok zaten. Suni bir gündem yaratılıyor, gerek yok suni gündemlere. Olan problemlerimizi çözdük, herhangi bir problemimiz yok kimseyle."

Tahir Kıran: " Biz elimizden geleni yapıyoruz ama onlar yine aynı şekilde devam edeceklerse bilemem. Biz elimizden geleni yapıyoruz. Her türlü zeytin dalı uzatıyoruz. Daha önce yaptığımız gibi bizim herhangi bir husumetimiz yok herhangi bir camia ile. Biz her camiaya aynı mesadefe yakın, aynı mesafede uzağız. "

Tv100

Bu kanı bozukların maçına talimatlı hakem atarlar. Kemir kırıp kart göstermeyecek cinsten. Skor kadar sakatlık olmaması önemli.. Allah yardımcımız olsun.

Sen o zeytin dalını al bir yerine sok !!!
Ne iki yüzlü insanlar va abi yaa, malum takım diyip tff eliyle haraç gibi para kesip, bir de misafirimiz olun diyorsun.

Bunları it yerine koymayacaksın, hoşt bile demiyeceksin.
O WhatsApp mesajına bakmayacaksın bile, günlerce görüldü işaretlerine bile mahrum bırakacaksın.

Maç bitiminde galip gelirsek, yeni gördüm gerek yok gömdük gidiyoruz diye msj bırakırsın.

Mosmor olsun.

Gscimbom mobil

Üst Alt