Rizespor Hocası Bülent Korkmaz: "Basit kırmızı kart maçı bitirdi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rizespor Hocası Bülent Korkmaz: "Basit kırmızı kart maçı bitirdi"

kendinden soguttu baya ama ben futbolcu bulent korkmazi bambaska biri olarak goruyorum ya , sanki simdiki bulent baska biri gibi taniyamiyorum. ben o yuzden iki ayri kisi gibi goruyorum.

Son donemlerinde sorunlar yasadi kluple o yuzden birazda. Kadro disi birakildi sonra biraz dislandi vs.. Terim ile arasida bozuktu son zaten yani oyle cok tuttugu bir isim degildi. Aslinda yetenek fakiri bir futbolcuydu ama iste iyi bir stopere evrildi Popescu ile birlikte. Semih-Ujfa gibi (uzun soluklu tabi). Sonra hoca olarak geldi, gonderildi vs.. Sanirim iki tarafinda hatasi var ancak yine de kusmemesi gerekiyor camiaya ama kusmus gibi. Belli de olmaz bu isler tabi.

Yine de emek vermis bir futbolcumuzdu. Saygisizligi haketmiyor. Sevmek zorunda degiliz tabi ki.

Macin birinci dakikasinda hersey bitmemesi icin (kirmizi karta ragmen) sen ordasin bülent. Yoksa bostan korkulugu da konulabilir.

Gesendet von iPhone mit GSCimbom Forum

Bizim Rize'yi şaibeli bir şekilde yendiğimizi ima etmesinden sonra bitti benim için. Rize ile beraber Bülent te kümeye(y)

Rizespor'a yalakalığından sonra bitti bu adam benim gözümde.

Daha beter olması dileğiyle. Galatasaray'dan içeri girmez inşallah bir daha.

Üst Alt