Rizespor Sportif Direktörü Yılmaz Bal: "Galatasaray'dan 10 milyon euro istiyoruz" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Milletin bedavaya aldığı adamları 10m gibi fahiş bedellere almamız doğru değil. Scout ekibi niye kuruyorsun o zaman? 2.5m ye vermiyorlarsa hadi eyv. diyeceksin bu kadar basit ama hep Abdürrahim'in işleri bunlar. Vedad zaten o parayı edecek oyuncu değil bonservisin altında ezilir.

uzatsınlar uzatabiliyorlarsa

aksi takdirde en yüksek teklife satmak zorundalar

vedat gsye gitmek istiyorum dedkten sonra fb teklif yapmaz zaten

fransadan falan da bizden daha fazla veren çıkmaz

3mio€ civarına biter bu transfer

Milletin bedavaya aldığı adamları 10m gibi fahiş bedellere almamız doğru değil. Scout ekibi niye kuruyorsun o zaman? 2.5m ye vermiyorlarsa hadi eyv. diyeceksin bu kadar basit ama hep Abdürrahim'in işleri bunlar. Vedad zaten o parayı edecek oyuncu değil bonservisin altında ezilir.

bunun hangi takımlı olduğunu biliyor musun?

Süper lig gol kralı kazığını yedik biz, ne yapalım geçen yılın 1.lig gol kralını :-)
Herhalde geçen senenin rövanşı niteliğinde fenerin fiyatını yükseltiyoruz...

uzatsınlar uzatabiliyorlarsa

aksi takdirde en yüksek teklife satmak zorundalar

vedat gsye gitmek istiyorum dedkten sonra fb teklif yapmaz zaten

fransadan falan da bizden daha fazla veren çıkmaz

3mio€ civarına biter bu transfer

Fener sidik yarıştırmada bir numara. Mehmet Topuz transferini nasil yapti daha dun gibi aklimda. Sirf hava olsun diye beşiktaş formasi giyimis oyuncuyu ayartip transfer ettiler

Galatasaray'a sempatisi var bence çok uzun zamandır takip ettiğim için bu kanıya vardım. Ama öyle Akbaba gibi taraftarlıktan filan bahsedemeyiz tabi ki.
nası sempatisi var reis vampir gibi dişlerini gösteriyordu bizim maçta. bide bu herif cidden yerli statusundemı her yerde yabancı dıye gecıyor sen sordum demıstın acaba daha farklı bıseymı soylemek ıstedıde anlatamadı dersin

Üst Alt