Haber - Rizespor'dan Sarper Barış Saka'ya Zehir Zemberek Sözler | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Rizespor'dan Sarper Barış Saka'ya Zehir Zemberek Sözler

Ziraat Türkiye Kupası 5. turunda Ankaragücü, ile Çaykur Rizespor Eryaman Stadı’nda karşılaştı.

İkinci yarıya etkili başlayan Ankaragücü, ilk golü 57. dakikada buldu. Paslaşarak kullanılan köşe vuruşunun ardından Pedrinho ortasını yaptı. Seken topu takip eden Kaan gelişine vuruşu ile Ankaragücü’nü 1-0 öne geçirdi.

Çaykur Rizespor beraberliği 83’te yakaladı. Uzaktan çok iyi vuran Mert, skoru 1-1’e getirdi.

Maç uzatmalara gidiyor denildiği 90+4’te Ankaragücü penaltı kazandı. Mithat ve Halil’in arasında kalıp yere düşen Morutan’ı gören hakem tereddütsüz penaltı noktasını gösterdi.

Topun başına geçen Tolga Ciğerci, sağ köşeye yaptığı vuruşla Ankaragücü’nü 2-1 öne geçirdi.

90+9’da Ankaragücü bir penaltı daha kazandı. Taha’dan sıyrılmak isteyen Mujakic yerde kaldı ve hakem penaltı noktasını gösterdi.

Bu sefer topun başında Morutan vardı. Sol ayağıyla sağ köşeye vuran Morutan, skoru belirleyen golü attı.

GD_f1mxWYAA_J2M

Bu arada morutanın pozisyonda ayak kısmında darbe var ta dönüp giderken adam koşu yoluna ayağını engel olarak koyuyor. Varın olmadığı bu ortamda hakem bu pozisyonu tekrar tekrar göremeyeceği için penaltı verebilir. Kriter nedir nasıl yorumlanıyor tam bilemem elbette de taç atışındaki girdiği şekiller daha vahim, oyun durmuyor bir şey olmuyor taç lan bu neyin şovuna giriyorsun düdük diye

Bende bunu yazmaya geldim yav. Sandım ki taçı yanlış kullandı, karşı takıma verecek. Adam düdüğünü işaret etti. Kafalar bi milyon.
Belkide VAR bir önceki pozisyondan dolayı hemen başlatma demiştir. Bu çok oluyor, taç da olsa , korner de olsa hemen başlatılmıyor oyun. Ama öncesini bilmediğim için şeytanın avukatlığına soyundum

Belkide VAR bir önceki pozisyondan dolayı hemen başlatma demiştir. Bu çok oluyor, taç da olsa , korner de olsa hemen başlatılmıyor oyun. Ama öncesini bilmediğim için şeytanın avukatlığına soyundum
İyi de orada izleyiciye beden dili ile anlatması lazım. Kulaklığını vs. gösterirsin bir şey yaparsın, direkt düdük gösteriyor. :ROFLMAO:

Bir de VAR bu aşamada uygulanmıyor sanırım.

Üst Alt