rizespor'un kümeye düşmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

rizespor'un kümeye düşmesi

Deme bunu. En son ekrem imamoglu olayinda dendi ve bsb sampiyon oldu o sezon

Bunlar yirtmasin insaAllah uzulurum

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Derim :)

El uzatmadıkları konu yok bunların, bu büyük rantla futbolu da boşlamayacakları ve boşlamadıkları da malum. Ama paçaları öyle tutuşuk ki futbol tarafına göz ucuyla bile bakmaya mecalleri yok. Muhtemelen şu an en büyük dertleri gayrimenkulleri, vadeli sözleşmeleri vb şeyleri nakite döndürüp, eldeki hazır nakitle birlikte, parayı çıkaracak ülkeyi bulmak ve o ülkeyle anlaşmak olmalı.

İzmire yaptıkları zulüm ortada, ben kendimce ilk sinyali altayın çıkmasıyla almıştım aslında :) ülke dedim normalleşiyo yavaşca, yıllar sonra ilk kez 2 takım var izmirden diye. ( bu kısmı masalsı tabi ama o zaman öyle düşünmüştüm :) )

Son düzenleme:
Aslında rizeyle ne sorunumuz olur, sonuçta ortalama bir anadolu takımı, ama başındaki fenerli yöneticiler buna çanak tuttu hep. Azıcık karakterli olsalar şu ortam oluşmazdı
Bize karsi tutumlari fbden kaynaklaniyor. Simdi de ogulcan meselesi araya girince kendilerini dev aynasinda fln görmeye basladilar. Dedigin gibi aslinda isimiz olmamali böyle small clublarla ama haddini bildirmek lazim böyle igrenc camialarin

Bu sene 4 takım düşeceği için işleri çok zor. Bu sene o sene, düşerler umarım. Yanlarında başak, kayseri, kasımpaşa ve malatya'dan 3 tanesi de düşse süper olur.

Üst Alt