roberto baggio


[video=youtube;otwjbMQSNuw]https://www.youtube.com/watch?v=otwjbMQSNuw[/video]Roberto Baggio (d. 18 Şubat 1967, Caldogno) 1990'larda oynadığı dönemin en başarılı orta saha ve forvet oyuncularından bir kabul edilen İtalyan futbolcu.Inter Milan, Juventus ve AC Milan gibi İtalya'nın önde gelen kulüplerinde ve İtalya Milli Futbol Takımı'nda forma giymiştir.
 
Cevap: roberto baggio94 dünya kupasında kaçırdığı penaltıyla hafızalara kazınan uzun saçlı italyan futbol efsanesi.
 
Cevap: roberto baggio94 dunya kupasinda takimini finale tasiyan futbolcudur.[video=youtube;4eGGgQW2V-k]https://www.youtube.com/watch?v=4eGGgQW2V-k[/video]
 
Cevap: roberto baggioonun sadece bir macini izledim ve o mac hic hafizamdan silinmedi.. ne sansliyimki onu canli izleyebildim
 
Cevap: roberto baggioGozlerimin gordugu en iyi Italyan futbolcu. Hagi emekli olduktan sonra bi Rivado'yu bide Baggio'yu Galatasaray'da gormeyi cok istemistiim.
 
Cevap: roberto baggioDel Piero'nun Juventus ile çıktığı bir karşılaşmada spiker "İşte Baggio'yu kesen genç yetenek" demişti.Lippi'den kesik yemişti o zamanlar...(Del Piero'yu bile eskittik).94 Dünya Kupası'nda İtalya'yı tutma nedenimdi ayrıca. Naif görünen bir stili vardı ve o naifliği estetik ile birleştiriyordu.Güzel yıllardı, yeteneklerin var ve bol olduğu,mekanizmin ve paranın futbola bu kadar egemen olmadığı yılların en güzide 2-3 futbolcusundan biriydi.
 
Cevap: roberto baggiobaggio hagi den önce emekli oldufatality_10.jpg
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt