Roberto Mancini Resmen Zenit'te! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roberto Mancini Resmen Zenit'te!

Zekası yetmiyor basit bir isim boşverin fatih bey.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sorun değil. Mancini hakında fikrimi burada bize gelmeden önce yazmıştım yani. Değişen bir şey yok bizde de genelemeyi anlamıyorum pek. Yok genelinde terimciler sevmesmiş.. İstastik mi tutunuz ?

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Basarilar Mancini hocam:hat:

Mancini'yi sevmeyenlerin neredeyse cogu Terimci. Sasirmiyorum. Kicina tekme yiyen Terim den sonra geldigi icin tabi bi burukluk var icinizde.

Italyan hocalarin bu aralar basari orani yüksek majör liglerde. Rusya da da yanilmiyorsam Moskova'yi sampiyon yapan hoca Italyandi.

Terim'i sevmeyenlerin de alayı Aysalcı mı diyelim biz de?Konunun Terim'le alakası yok.

GSCimbom‏ GSCForum
#Zenit kulübü, eski teknik direktörümüz #RobertoMancini'yle anlaşmaya vardığını duyurdu. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.

DBP_QX5XgAQrFaK.jpg

Bu arada manciniye sempati duyuyorum az çok bende vallahi. Parasını bırakmasıda hoş bir davranışdı.

Bal gibi de var. Alayı sevmez Mancini yi.

ulan can seninde sevme sebebin terim sonrası ilk td olarak gelmiş olması. iki yüzlülük yapma boşuna. sonuçta fenerin nisanda şampiyonluğunu tatmış td den bahsediyoruz.
zaten bi acayipsin hacı yakışıklı td görünce ayarın oynuyor. nekadar saçmalarsa saçmalasın jora sabır yemınlerı edersın yağlarsın ballarsın ancak benzer saçmalıkları tudor yada başka tipsiz yapınca ne var ne yok kayarsın.
bu tür konularda senden önce yorum yapanların fena gazına gelip altından kalkamıyacağın yükün altına giriyorsun.

Bal gibi de var. Alayı sevmez Mancini yi.
Hangi mantıkla terim yüzünden sevmesin manciniyi terimciler ? O mu kovdu fatih terimi ? Manciniyi severim ben mesela ama hocalığını beğenmiyorum pek ki oda benim doğru yanlış görüşümdür yani. Terim yüzünden sıf sevmeyen varsada ciddiye alınmaz hiç bir şekilde.

Bize ilk geldiği günkü GSTV yayınları efsaneydi :D Arkada son mohikan müziği falan çalıyordu, alışmış kudurmuştan beterdir derler ya hani hakikaten öyle... Azıcık isimli futbolcu veya td transfer edince g.tü başı dağıtıyoruz, mantıklı bir şekilde düşünüp geçmişine bakıldığında biz de başarılı olamayacağı o kadar açıktı ki.

Üst Alt