Roberto Mancini - Sayfa 179 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
37 maç yenilme,avrupa sampiyonu ol,sonra şans olsun,bravo deyince dilliyor ol,şans deyince normal olsun,buda hayat işte enteresan,kafalar pırıl pırıl
Mabadın alıntılamaya yemiyorsa laf da atmayacaksın. Bir de mesajı editliyor hakaret edip, görmeyeceğim sanki yazdığını.

Kupayı alması şansla, kupayı alırken şanslıydı demek aynı anlama gelmez git Türkçe dersi falan al. Dünya kupasına gidemedikten sonra isterse 97 maç seri yapsın ayrıca, başarısızdır.

Şimdi git İtalya forumlarında falan takıl.

Bizde FT gitmeden son haftalardaki gibi suc tamamen takimda ve sansizlikta. 32:4 sut cekip gol atamayip yersen, suc oyuncularinin yeteneksizliginde olur. Mancini cikip gol atip gol mu yemesin?

Klasik Vasflix etkisi :D
abdullah-avci-basaksehir_14y7iz5d4hwc1dx65wch2txt9.jpg

Geçmişte bu tarz hamleler hayal değildi kimler kimler geldi şimdi hayalden öteye geçmez böyle uzaktan uzaktan sadece hayal kurabiliriz ülke futbolunun ve ekonomisinin geldiği yerin özeti bu olsa gerek. Mancini alsak futbolculara maaş ödeyemiyoruz :asd:

Ertem Şener'in programına bağlanmış..
Soru : "Türkiye'de Galatasaray dışında bir kulüpten teklif alsanız gider misiniz? Örneğin Fenerbahçe veya Beşiktaş"
Roberto Mancini : "Benim işim teknik direktörlük. Teknik Direktör her yere gider. Daha önce de söyledim. Türkiye'yi seviyorum." (TV100 / Var Odası)

Üst Alt