#robinho - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Robinho

Mancini, Robinho'nun gidişini onayladı

Manchester City Teknik Direktörü Roberto Mancini, Santos ve Sao Paulo kulüpleriyle, Robinho için görüşmeleri yürüttüklerini ifade etti.

Manchester City Teknik Direktörü Roberto Mancini, bugün düzenlediği basın toplantısında, Robinho'yu kiralık olarak göndermek için iki Brezilya kulübüyle görüştüklerini doğruladı.

Bu sezon beklentileri bir türlü karşılayamayan Robinho için, ülkesinden Santos ve Sao Paulo kulüpleri Manchester City'yle görüşmelerini sürdürüyorlar.

İtalyan teknik adam, "Bu tarz şeyler olabiliyor. İtalya'da da bir oyuncu için inanılmaz ücretler ödendikten sonra başka takıma gönderildiğine tanıklık ettim. Görüşmeler sürüyor, ancak halen Robinho benim takımımın bir parçası" dedi.

Daily Mail'in iddiasına göre ise, anlaşmanın bir parçası olarak, Robinho'nun gitmesi durumunda genç bir Brezilyalı Manchester City'ye gelebilir.

Santos Başkanı Luis Alvaro Riberio, Mancini'nin Robinho karşılığında Paulo Henrique Ganso ve Naymar'ı istediğini söylemişti.

Mancini, Robinho'nun gidişini onayladı - Goal.com

Robinho konusunda hemen herkesin bi duyumu var. Yalnız benim en begendiğim, herifin biri kaynak olarak "apronda çalışan teyzeoğlu doğruladı" demiş:bgking1:

Santos'a giderse Brezilya ligi daha iyi bir şekilde takip edilir, yok Santos'a gitmem ben Rijkaard'la çalışmak isterim derse kapımız açık.

Bu Robinho haberleri, ben ve baska bir arkadas (kusura bakmasin, ismini hatirlamiyorum) transfer nöbetti konusunda dille getirdik. Israrci bir bicimde, Robhino dedik :)

Benimkisi, sadece öylesine biseydi... Konu taaaaaa nerelere geldi ya!

Gelmez arkadaslar gelmez :) gelmiyecek!

Bu Robinho haberleri, ben ve baska bir arkadas (kusura bakmasin, ismini hatirlamiyorum) transfer nöbetti konusunda dille getirdik. Israrci bir bicimde, Robhino dedik :)

Benimkisi, sadece öylesine biseydi... Konu taaaaaa nerelere geldi ya!

Gelmez arkadaslar gelmez :) gelmiyecek!

Benden bahsediyorsun sanırım :) Ben vazgeçmiş değilim hala Robinho konusunda inancımı koruyorum :) gelecek ...

Benden bahsediyorsun sanırım :) Ben vazgeçmiş değilim hala Robinho konusunda inancımı koruyorum :) gelecek ...

Evet, sensin o :)

Inancina saygim var. Umarimda olur!

Ama bence, sahsi fikrim, cok zor ;)

Gazeteler nasil gaza gelmis öyle!!! Burdaki millete ayni :D

Anlasilan su ki, istedigimiz oyuncuyu, biraz israr sonucu, mansetlere tasimak hicte zor degil :2_thumbs_up_-_anima

Dışarıdan bir yabancı gözüyle bakın, Rijkaard, Elano, Kewel, Jo, Baroş burda, bu küçük bir ihtimal da olsa gelme şansını artırıyor.Kesinlikle imkansız değil, ama zor olduğu gerçek.

xin_12202061117017181047422.jpg

robinho_elano.jpg

34.jpg

24358.jpg

chgranja_12.jpg

article-0-03304DEB000005DC-582_468x333.jpg

elano_516x350_15297a.jpg

robinhoelano_2341449.jpg

robinhoelano_2341449.jpg

Arkadaşlar Dos Santos haberleri yalan!!

Şifre çözüldü:

GS 0.50 FR.D V2

(GS=SG=Sabiha Gökçen Havalimanı)

(0.50=Manchester'dan 00.50 de gelecek uçak)

(FR=Futbolcu Robinho)

(D=Delirecek)

(V2= v-2= v-iki=wikipedia da doğruladı)

Sabiha Gökçen Havalimanı, saat 00.50'de futbolcu Robinho'yla delirecek, wikipedia da doğruladı..

Kaynak çok sağlam arkadaşlar, apronda çalışan teyzeoğlu doğruladı, şu an Nonda gönderiliyor, hatta aldığım bi bilgiye göre çocuklarının okul kaydını sildirmiş (bu kaynak güvenilirdir):boohoo::2_thumbs_up_-_anima

Üst Alt