Robinson Zapata Galatasaray'da - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Robinson Zapata Galatasaray'da

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Robinson Zapata Galatasaray'da

Soner bey dalga geçer gibi yorum yazmışsınız...

fikir paylaşıyoruz ama dalga mı geçmek lazım illa ki? yorumu mu beğenmeyebilirsiniz hatta kimse beğenmeyebilir... ama dalga geçmek bence sizin yaşınızda ve olgunlukta bir beyefendiye yakışmıyor...

yine de siz bilirsiniz tabi ki...

O arkadaş bilirkişi gibi konuşuyor ve herkesi aşağılıyor.Bu sebeple imalı bir yorum getirdim.Nasıl bir insan hiç izlemediği bir kaleci hakkında olumlu yada olumsuz yorum yazar çok merak ediyorum.Artık Zapata bizim resmi oyuncumuz hayırlı olsun deriz, kötü oynarsa eleştiririz.Olur biter

arkadaşlar ben hiç izlemedim zapata'yı... hatta steau ile oynadığımız maçlarda da zapata varmış kalede özetleri tekrar izledim de fark ettim...

ama şöyle bir durum var,

15 senedir yedek bekleyen bir aykut kaleye geçtiğinde hepimiz "eyvah" diyorsak, daha yer tutmasını bilemiyor yazık...

veya çok genç ve aslan gibi fizikli ufuk kaleye geçtiğinde "acaba" diyorsak,

yani zapata, bizim ufuk ve aykut'dan daha kötü ise, o zaman vay halimize...

zapatayı izleyen, takip eden ve bilenler yorum yapsın lütfen...

O arkadaş bilirkişi gibi konuşuyor ve herkesi aşağılıyor.Bu sebeple imalı bir yorum getirdim.Nasıl bir insan hiç izlemediği bir kaleci hakkında olumlu yada olumsuz yorum yazar çok merak ediyorum.Artık Zapata bizim resmi oyuncumuz hayırlı olsun deriz, kötü oynarsa eleştiririz.Olur biter

soner bey o arkadaş dediğiniz benim...

:D:D:D

arkadaşlar ben hiç izlemedim zapata'yı... hatta steau ile oynadığımız maçlarda da zapata varmış kalede özetleri tekrar izledim de fark ettim...

ama şöyle bir durum var,

15 senedir yedek bekleyen bir aykut kaleye geçtiğinde hepimiz "eyvah" diyorsak, daha yer tutmasını bilemiyor yazık...

veya çok genç ve aslan gibi fizikli ufuk kaleye geçtiğinde "acaba" diyorsak,

yani zapata, bizim ufuk ve aykut'dan daha kötü ise, o zaman vay halimize...

zapatayı izleyen, takip eden ve bilenler yorum yapsın lütfen...

benim gordugum kadariyla ufuk tan eksigi var fazlasi yok. extra biseyini goremedim.

tamam ozaman...ben iddia ediyorum zapata nin kaleciligi ile 3-5 mac sonra herkes dalga gececek ve yerden yere vurulacak yönetim vs bu trasnfer yüzünden...ayrica 1. kaleci ilk baslarda olsa bile sonradan olamayacak...sezon sonu da yolcu :)

sen ne diyorsun peki renkdas ? :)

Söylediklerinin tam tersi olacak. Eğer olursa ben kazanırsam bir daha olumsuz yorum yazmayacaksın hiçbir yeni transfer için ? Aksi olursa bende olumlu yorum yazmayacam :)

soner bey o arkadaş dediğiniz benim...

:D:D:D

Hayır ben Gökhan Aydın için yazdım mesajı, yani sizi destekledim.Sizde benim mesajımdan alıntı yapmıştınız :) Kaçkere izledin diye Gökhan Aydın' a sordum sevgili kardeşim :)Sizde bana +1905 yapınca ben o arkadaşa atıfta bulundum.Yanlış anladıysan özür dilerim.

Sonuçta imzalar atıldı.Hayırlı olsun.Umarım maçlar ve puanlar kazandırır,Hata yapmaaycak herhalde yapacak,Cech ne hata yaptı bu kadar yerden yere vurulmadı.Artık oyuncu ile dalga geçmesek..Sonra diğer taraftarlar dalga geçince yaygara koparıyorsunuz..Clio,Amele unutmadım bunları.Transferi yaptıran Hagiye bari saygı duyalım.Senin benim gibi youtube göre oyuncu beğenmiyor.Romanyada iken steaua2nın bütün sezon nerdeyse lig maçına gitmiş adam.Galatasaraylılık ruhu oyuncusuna sahip çıkmaktır..Zamanı gelince zaten eleştiririz;)

Hayır ben Gökhan Aydın için yazdım mesajı, yani sizi destekledim.Sizde benim mesajımdan alıntı yapmıştınız :) Kaçkere izledin diye Gökhan Aydın' a sordum sevgili kardeşim :)Sizde bana +1905 yapınca ben o arkadaşa atıfta bulundum.Yanlış anladıysan özür dilerim.

o zaman bende özür dilerim soner bey frekans karışmış... :D

ufuk..biraz daha şansa ihtiyacı oldugunu düşünüyorum..hele ki zapata alınmışken..

gerek olduguna düşünmüyorum inşallah yanılırım..

Söylediklerinin tam tersi olacak. Eğer olursa ben kazanırsam bir daha olumsuz yorum yazmayacaksın hiçbir yeni transfer için ? Aksi olursa bende olumlu yorum yazmayacam :)

olurmu renkdas...herkes fikrini paylasiyor...biraz abartili degilmi olumlu veya olumsuz... :) hem transfer yorumu yazmadan zaten kimse dayanamaz :D

baska bir sey bulalim...kaybeden büyük capli bir aciklama yapsin forumda...ve digerinin hakli oldugunu itiraf etsin.. :)

aciklamanin icerigini daha sonra konusuruz..:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt