# Robinson Zapata


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Robinson ZapataZapata sanrsam en iyi kaleci felanda seçilmişti Romanyada, kaleci işi biraz şans işi.Önyargılı olmayın.
 
Cevap: # Robinson ZapataOrta saha ve defans direnç gösterdikten sonra yarım sezon için kaleci almanın manası yok açıkçası.
 
Cevap: # Robinson Zapata


Tarihi bir gerçek. tarihte hiç bi zaman iyi bir zenci kaleci olmamıştır. bi süre iyi giderler sora bi yerde öle bi hata yaparlarki takımı şampiyonluktan ederler. bana kameni enyema demeyin hiç biri büyük kaleci değildir. enyama nın nerde oynadığı ortada. kameni ise ispanyanın süleymanusudur.
 
Cevap: # Robinson ZapataZenciden kaleci olmaz sözü bana white man cant jump filmini hatırlarttı. Beyazların smaç basamayacığıyla iligli bir filmidi ama sonunda beyaz adam yapacağını yapıyordu. Beyaz kaleciler çok işimize yaradı zaten leo de santcis ufuk volkan aykut mehmet hayrettin. Kameni gelsin 10 sene rahat ederiz
 
Cevap: # Robinson ZapataYeni bir kaleci lazim elbet , ama bu zapata olmamasi lazim alsinlar saglam birini 4-5 sene idare etsin bizi. Zaten zenciden düzgün kaleci olmaz :)
 
Cevap: # Robinson Zapatatafarel simovic turgay şeren mondragon(zenci ile latin i karıştırmayalım). kameni dediğiniz adam kaleciyle karşı karşıya süper kurtarışlar yapar sora öle bi an gelir ki 100m den şut gelir tutamaz yada geriye verilen bi pası ıska geçer kaleye girer:) bu insan fizyoleşisi ile alakalı. ve kesinlikle doğru beyazlar smaç basamaz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt