Rock - Metal - Sayfa 132 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rock - Metal

Yok arkadaş nekadar sevmek istesemde olmuyor.
Ön yargılı davranmadan kaçıncı dinleyişim bu bilmiyorum.
Dayanamıyorum kulaklarıma ızdırap gibi geliyor.
Nası dinliyorsunuz anlamak için deniyorum yok olmuyor. Nefret ettim birkez daha.
Yanlış anlamayın kendi adıma konuşuyorum, dinleyenlere beğenenlere saygım sonsuz.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Yok arkadaş nekadar sevmek istesemde olmuyor.
Ön yargılı davranmadan kaçıncı dinleyişim bu bilmiyorum.
Dayanamıyorum kulaklarıma ızdırap gibi geliyor.
Nası dinliyorsunuz anlamak için deniyorum yok olmuyor. Nefret ettim birkez daha.
Yanlış anlamayın kendi adıma konuşuyorum, dinleyenlere beğenenlere saygım sonsuz.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tahmin edeyim.... Almancı mısınız?

@Kadir Ari

doomcharts.com

Kalitei site

bu ayın listesindeki 3 nolu motherslug hayli iyi.

fena site degil gibi;

top 25den dinledigim albümler:

#18 Kadavar - Rough Times: baya iyi, "Kadavar" ve "Abra Kadavar" daha kaliteli albümler ama
#14 Ruby the Hatchet - Planetary Space Child: ilk albüm kadar agir olmasa da kaliteli stoner rock, kadinin sesi müthis
#13 Fireball Ministry - Remember the Story: pek begenmedim, ortalama stoner rock albüm iste
#12 Ufomammut - 8: diger albümlere göre daha fazla metal, ama cok iyi
#4 Monolord - Rust: hizli olmayan ama harika stoner metal, "Forgotten Lands" cok iyi sarki diye hatirliyorum

Electric Wizard albümü o kadar iyi degilmis diye okudum ama daha dinlemedim; en begendigim doom/stoner grubu, umarim kalitelidir
Causa Sui albümleri de genelde cok iyiler, enstrumental müzik seviyorsan tavsiye ederim

fena site degil gibi;

top 25den dinledigim albümler:

#18 Kadavar - Rough Times: baya iyi, "Kadavar" ve "Abra Kadavar" daha kaliteli albümler ama
#14 Ruby the Hatchet - Planetary Space Child: ilk albüm kadar agir olmasa da kaliteli stoner rock, kadinin sesi müthis
#13 Fireball Ministry - Remember the Story: pek begenmedim, ortalama stoner rock albüm iste
#12 Ufomammut - 8: diger albümlere göre daha fazla metal, ama cok iyi
#4 Monolord - Rust: hizli olmayan ama harika stoner metal, "Forgotten Lands" cok iyi sarki diye hatirliyorum

Electric Wizard albümü o kadar iyi degilmis diye okudum ama daha dinlemedim; en begendigim doom/stoner grubu, umarim kalitelidir
Causa Sui albümleri de genelde cok iyiler, enstrumental müzik seviyorsan tavsiye ederim

ruby the hatchet cok iyi yaw onu baya dinledim gecen ay
bi de high priestess var onun da albumu cok iyi, all kadin grubu

Üst Alt