Rock - Metal - Sayfa 147 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rock - Metal

Topluma ait görmediğim için bir sınıflandırma yapmıyorum bu kesimi. Kendi haline bırakıyorum.

Tamam o halde rock müziğin ilk olarak nerelerde kullandığını nasıl bir ritüelin parçası olduğunu da araştırıp öğren ondan sonra kimin topluma uygun olup olmadığı hakkında detaylı yazarız

Milletin donuna kadar alanlar donsuz gezmeyi medeniyet diye yutturdular bu pek toplumsal zihinlere sonra a deyince toz bile kondurmuyorlar o kadar ki kanıksanmış bir medeniyet bu

Tamam o halde rock müziğin ilk olarak nerelerde kullandığını nasıl bir ritüelin parçası olduğunu da araştırıp öğren ondan sonra kimin topluma uygun olup olmadığı hakkında detaylı yazarız

Milletin donuna kadar alanlar donsuz gezmeyi medeniyet diye yutturdular bu pek toplumsal zihinlere sonra a deyince toz bile kondurmuyorlar o kadar ki kanıksanmış bir medeniyet bu
Lan uza hadi mürteci herif. Madem rahatsızsın , rahatsız olduğun şeyler paylaşılan konuya da girmeyiver.

Yobaz istemiyoruz konuda da forumda da forum yönetiminin dikkatine.

Do what thou wilt shall be the whole of the Law.

Deyip sana kolaylıklar diliyorum. Ararsın google'da ne demek bu diye.

Üst Alt