Rock - Metal - Sayfa 150 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rock - Metal

japonların şu Shamisen adlı kızın elinde solo attığı geleneksel enstrumanı çok ilgimi çekmekte.(kızda epey tatlı bu arada - bir ara baya takip etmiştim ismini unuttum) - Naruto'nun müziklerini bu kapsamda çok beğenmiştim mesela

bizde yok mu yav böyle zilyon enstruman ile rock hibridi yapanlar - becerirlerse kanun ve gitar solo kombosunu duymak sevindirir

bizde yok mu yav böyle zilyon enstruman ile rock hibridi yapanlar - becerirlerse kanun ve gitar solo kombosunu duymak sevindirir
Piyasada çalışan biri olarak şunu söyleyebilirim, yurtdışı enstrümanlarıyla yapılacak parçalara yapımcı bulamazsın. Yerli etnik enstrümanlar ile yapmanı söylerler. Belki bağımsız falan yapar olur, ama onu da pek etrafta göremezsin keşfetmen lazım.

Pentagram'ın yeni çıkacak albümünde etnik enstrümanların bol olduğu çok sağlam bir ballad var. Bu da duyum olsun. :ROFLMAO:

Bence son 15 yılın falan en iyi rock parçası. Muse'u , son albümde girdikleri elektronik shitefest sonrası kaybettik sanıyordum ama Matt gitar çalmayı tekrar hatırlamış. Twin kickler , cayır cayır riffler falan baya heavy bir şarkı. Whammy'e bu kadar abanmasaydı da coverlasaydık güzel güzel. :(

Bence son 15 yılın falan en iyi rock parçası. Muse'u , son albümde girdikleri elektronik shitefest sonrası kaybettik sanıyordum ama Matt gitar çalmayı tekrar hatırlamış. Twin kickler , cayır cayır riffler falan baya heavy bir şarkı. Whammy'e bu kadar abanmasaydı da coverlasaydık güzel güzel. :(
Bu parçanın 40. saniyesinde giren ana riffe benzettim. Bu parça sonrası bu grup ciddi bir şekilde patlamıştı.

Üst Alt