Rodrigues Gitti Gidiyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rodrigues Gitti Gidiyor!

O sorunun cevabi bende saklı değil. Yaşanmiş orneklerden yola cikarsak bu dedigimin gayet gercekci bir yaklasim oldugu apacik ortada.

Bknz: Josef ve Giuliano daha sezon basi. Daha eski orneklerde verebilirim. Satmadilar mi peki?

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kesinlikle inanmıyorum böyle bir satış olduğuna.Sadece kağıt üstünde meblağ yazıyor o kadar.X takımdan Fb'ye ya da Bjk'ye para akışı olduğunu sanmıyorum.

Kesinlikle inanmıyorum böyle bir satış olduğuna.Sadece kağıt üstünde meblağ yazıyor o kadar.X takımdan Fb'ye ya da Bjk'ye para akışı olduğunu sanmıyorum.
Oyle bir sey mumkun degil. O para kagit uzerinde yaziyorsa ve borsaya bildiriliyorsa kesinlikle girmistir o para kasaya. Nerden gelmistir bilemem ama aksi mumkun degil. Dolayli yoldan yine paranin bir kismi geri gitmis de olabilir tabi.

Oyle bir sey mumkun degil. O para kagit uzerinde yaziyorsa ve borsaya bildiriliyorsa kesinlikle girmistir o para kasaya. Nerden gelmistir bilemem ama aksi mumkun degil. Dolayli yoldan yine paranin bir kismi geri gitmis de olabilir tabi.

Başka yerden giriyor zaten onu kastediyorum ben de.Bunların borsa bildirimlerinin bizimki kadar şeffaf olmaması da bence kısmen bunla alakalı.Güya borçları 400 milyon Euro'ydu öyle diyorlardı.Bjk de aynı şekilde.Bunları örnek gösterip bizim kulübün eleştirilmesine karşıyım.Adamların hayatı kolpa çünkü.

Dinle sana anlatıyorum.
Bir kaç iş adamı toplanıp ortaya parayı koyuyorlar.
Atıyorum 15 milyon euro topladılar.
Sonra bu Sow'u aman bu topçuyu bir arap kulübüne satmaya çalışıyorlar.
Bir tane de arabulucu buluyorlar ona şikeci B. diyelim, kendisi Arap yarımadasının en iyi teknik direktörü olur.
Arap kulübüne bu futbolcuyu öneriyorlar. Bu araplar enayi değil ya, biz 3 veririz diyor.
Bizimkiler kumpası kurmuş oradan birileri vasıtasıyla bu transfere sponsor oluyorlar.
Çat diye 15'i koyuyorlar masaya araplar 3 veriyor ettimi sana 18.
İşte 2018 yılı şampiyonu Galatasaray

Gerisini sen kafana göre şekillendir.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

8 den iyidirde yine düşük rakam.Bu kadar beceriksiz bir yönetim hiç bir takımda yoktur.Malatyaspor bile leş ötesi adamı 32 yaşındaki Boutaibi 2 milyon euro ya sattı.Biz cl de prim yapmış herifi 10 na veriyoruz tebrik etmek gerekir bu iş bilmezleri.

joesph de souzanın 10, guliano'nun 12 milyon euro ettiği piyasada rodrigues'i 8 milyon euro'ya satmakta ayrı bir yönetim becerisi yani

Arkadaşlar ligde estiren bir Diagne var ona gelen teklif dahi 12 Milyon € Araplar tarafından , bu formsuzluğu ile 10 MN € iyi kazandık Garry'den tabi yerine yapılacak hamle kilit önem arz ediyor orası ayrı.

Üst Alt