Rodrigues: "Sneijder ile birlikte oynamak istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rodrigues: "Sneijder ile birlikte oynamak istiyorum"

garry-mendes-rodriguez(paok-saloniki)(19-07-2016).jpg

Yeşil Burun Adaları Milli Takımı forması giyen ve Hollanda pasaportu da taşıyan Rodrigues, hayranı olduğu Sneijder ile oynama şansını tepemeyeceğini söyledi. PAOK’un 4 milyon Euro talebine karşılık Cimbom, teklifini 3.5 milyon Euro’ya çıkardı.

Açık açık resti çekti, idmanlara çıkmamaya başladı ve rotasını Florya’ya kırdı. Galatasaray’ın almak istediği Rodrigues, Cimbom’a “Evet” deyip PAOK kulübüne de bu kararını iletti. Teknik direktör Jan Olde Riekerink ve scout ekibinin tam not verdiği 26 yaşındaki kanat oyuncusu, artık yüzde 90 Galatasaray’da… Yasin Öztekin’i kadro dışı bıraktıktan sonra başarılı futbolcunun transferine yoğunlaşan sarı kırmızılılar, mutlu sona artık çok yakın... Bu sezon PAOK forması ile Yunanistan’da 12 maçta 3 gol ve 5 asiste imza atan futbolcu, gözde isimleri arasında yer aldığı kulübü ile gemileri yaktı.

BUGÜN GÖRÜŞÜYORLAR

Bugün Yunanistan’da Galatasaray temsilcileri ile bir araya gelecek olan PAOK yöneticilerine Garry Rodrigues son kez açık ve net konuşarak transferin yolunu açtı.
Hollanda pasaportu bulunan Yeşil Burun Adaları kökenli oyuncu, Sneijder’in her zaman hayranlıkla izlediği bir yıldız olduğuna dikkat çekip PAOK kulübüne, “Beni artık bırakın. Galatasaray’a gideceğim. Sneijder ile birlikte oynamak istiyorum. Bu benim bir daha yakalayamayacağım büyük bir olay. Bu fırsatı kaçıramam. Zaten Galatasaray’ın teklifini kabul ettim” diyerek tavrını belirtti..

KENDİSİNE 1.5 MİLYON EURO

Sözleşmesinde sezon sonunda 5 milyon Euro’ya serbest kalma maddesi bulunan Garry Rodrigues için PAOK kulübü, oyuncunun gitme isteği yüzünden Galatasaray’dan 4 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Galatasaray ise, bugün Yunanistan’da yapılacak olan toplantı öncesi teklifini 2.5 milyon Euro’dan 3.5 milyon Euro’ya çıkardı. Bu artış sonrası Rodrigues’in Galatasaraylı olmasına kesin gözle bakılmaya başlandı. Sarı kırmızılılar, oyuncu ile ise, 1.5 milyon Euro garanti ücret karşılığında el sıkıştı. Hafta içinde Garry Rodrigues’in Galatasaray’a resmi imzayı atıp Antalya kampında yeni takımına katılması bekleniyor.

Kaynak: Hürriyet

Rodrigues: “Sneijder ile birlikte oynamak istiyorum”

Böyle konuşan oyuncular bende olumsuz izlenim bırakıyor. Josue de gelmeden önce beni bırakmazsanız yok kendimi sakatlarım intihar ederim diyor diye haberleri çıkıyordu yazın.

Düşünün şimdi Bruma çıkıp dese ben İngiltere'ye gitmek için ölüp bitiyorum transferime izin vermezseniz kendimi sakatlarım. Böyle konuşan oyuncular mental açıdan sorunlu oluyorlar genelde.

Böyle konuşan oyuncular bende olumsuz izlenim bırakıyor. Josue de gelmeden önce beni bırakmazsanız yok kendimi sakatlarım intihar ederim diyor diye haberleri çıkıyordu yazın.

Düşünün şimdi Bruma çıkıp dese ben İngiltere'ye gitmek için ölüp bitiyorum transferime izin vermezseniz kendimi sakatlarım. Böyle konuşan oyuncular mental açıdan sorunlu oluyorlar genelde.
Genelde katilirim ama burda öyle bir konusma olmamis.

Büyük firsat diye izin istemis dürüst sekilde.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Genelde katilirim ama burda öyle bir konusma olmamis.

Büyük firsat diye izin istemis dürüst sekilde.

Gesendet von meinem C6903 mit Tapatalk

Evet de geçenlerde transfer olmayı kafaya koyduğu için maça çıkmadığı haberi vardı. Transferin kesinleşse bile imzayı atana kadar mevcut kulübün için elinden geleni yapmalısın. Hani bir hikaye vardı, inşaat ustası patronuna emekli olmak istediğini söylemiş patronu da ayrılmadan önce son bir ev daha yapmasını istemiş. Usta da nasılsa son işi olduğundan çabucak bitsin istemiş ve şimdiye kadar yaptıklarının kalitesinin uzağında bir ev yapmış. Sonra da patronu evin anahtarını kendisine vermiş ve bu sana emeklilik hediyem olsun demiş.

Yani iş etiği ve meslek ahlakı çerçevesinde yapılmaması gereken şeyler bunlar.

Evet de geçenlerde transfer olmayı kafaya koyduğu için maça çıkmadığı haberi vardı. Transferin kesinleşse bile imzayı atana kadar mevcut kulübün için elinden geleni yapmalısın. Hani bir hikaye vardı, inşaat ustası patronuna emekli olmak istediğini söylemiş patronu da ayrılmadan önce son bir ev daha yapmasını istemiş. Usta da nasılsa son işi olduğundan çabucak bitsin istemiş ve şimdiye kadar yaptıklarının kalitesinin uzağında bir ev yapmış. Sonra da patronu evin anahtarını kendisine vermiş ve bu sana emeklilik hediyem olsun demiş.

Yani iş etiği ve meslek ahlakı çerçevesinde yapılmaması gereken şeyler bunlar.
Is etigi olmadigi icin evi olmus adamin. Verecegin derse atliyim patron

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir yunali arkadasa sordum garryi paok taraftari. Iyi oyuncu ama sorumsuzca hareketler yapiyor cok da gol kaciriyor dedi.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Üst Alt