Roland Garros 2012 | Şampiyonlar M.Sharapova & R.Nadal - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Roland Garros 2012 | Şampiyonlar M.Sharapova & R.Nadal

Cevap: Roland Garros 2012 | 27 Mayıs

Novak Djokovic:

Turnuvanın favorisi Rafael Nadal'dır.

b_05-25-Djokovic-mediaday-02.jpg

1. gunde surpriz sayilabilecek tek sonuc rodd.ick elendi ilk turda..

2. gun maclari basliyor. eurosportta azarenkanin maci var

Azarenka'nın rakibi leş ötesi, bir oyun alırsa başarıdır.

Derken aldı bir oyun ama Azarenka sağolsun. :eek:

Azarenka zor durumda setlerde 1-0 geride. 2. setin basinda servisini kirdirdi

Azarenka nasıl dünya bir numarası anlamadım çok rahat alabileceği oyunları ve seti alamadı inanılmaz basit hatalar yapıyor.

4-0 dan 4-4 yapti azarenka..

Bu arada federerin maci basladi. 4-2 onde ilk sette.normalde eurosportta gosterilecekti ama azarenkanin maci uzayinca yatti..

1. gunde surpriz sayilabilecek tek sonuc rodd.ick elendi ilk turda..

Pek sürpriz sayılmaz :) Dünya 30.luğuna kadar gerilemişti. Çok aceleci oynuyor ve çok hata yapıyor, morali çok çabuk bozuluyor ve oyundan kopuyor.

Sanki rahatsız biri gibi. Çözemedim bu adamı.

Maçını seyrettim, fransız rakibide seyirciyi arkasına aldı. Seyirci maçı kazandırdı denebilir.

Pek sürpriz sayılmaz :) Dünya 30.luğuna kadar gerilemişti. Çok aceleci oynuyor ve çok hata yapıyor, morali çok çabuk bozuluyor ve oyundan kopuyor.

Sanki rahatsız biri gibi. Çözemedim bu adamı.

Maçını seyrettim, fransız rakibide seyirciyi arkasına aldı. Seyirci maçı kazandırdı denebilir.

o adamin kariyerinin donum noktasi federerle oynadigi grand slam finaliydi bence. hangisiydi wimbledondi herhalde..

adam servisini kirdirmadan 5. sete gelmisti. federer 7-6 , 7-6 ile kazanmisti kendi kazandigi setleri.. final setinde bir kez servis kirdirdi ve maci kaybetmisti yanilmiyorsam

Roland Garros nedir kimdir diye bir arayayım dedim internette.

Kendisi fransız bir pilot.

1918 yılında, Birinci Dünya Savaşı sırasında Akdeniz'i geçerken uçağı düşmüş ve ölmüş. Bu turnuva anısına düzenleniyormuş.

Roland%2BGarros.jpg

Bu arada Djokovic, son 3 Grand-Slam şampiyonu (Wimbledon 2011, USA 2011, Avustralya 2012)

Fransa Açık'ı da kazanırsa, ard arda 4'lü yapmış olacak.

Djokovic-Slam diyorlar :) işi zor

Üst Alt