Tier 1 - Romano: "Galatasaray, Ndombele için görüşmeler yapıyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Romano: "Galatasaray, Ndombele için görüşmeler yapıyor"

Neden? Bilmediğimden soruyorum
Daha önce de yazmıştım eski ndombele gibi değil, beli zor dönüyor, hantal ve temposu düşük, mental açıdan da sıkıntılı. Granüler istatistikleri de gündemde olan bütün oyunculardan daha kötü, Napoli’de son 30 dk falan oyuna giriyordu genelde zaten bonservisini de almadılar. Düşüşte bir oyuncu, yerine daha formda, tempolu ve çevik bir oyuncu tercih ederim. Zaniolo-Zaha-Kerem oynayacaksa bu elzem zaten.
Not: Kıstas Şampiyonlar Ligi, ligi hiç transfer yapılmasa da götürürüz zaten.

Transferler için ''CV si parlak olsun da mental durumu, güncel performansı filan bir şekilde halledilir'' anlayışına doğru yönelme olmasından endişe etmeye başladım doğrusu. Okan Hoca ve Erdem başkana çok güveniyor olsam da 'populizm' in bir noktadan sonra herkesi cezbetmek kabiliyeti vardır nitekim...

Konuşulan maliyetlerle, fiyat ve performans olarak zirveyi görüp düşüşe geçmiş adamlar yerine, ilerde görmesi muhtemel hiç mi futbolcu kalmadı sanki piyasada?!..

Büyük risk yav. Fred daha garanti olurdu. Bir de şuan durumu nedir, kamp yaptı mı, antrenmalara çıkıyor mu? Sakatlığı var mı? Gelirse 1-2 ay da onu beklemeyelim form tutsun diye.

Abi adam doğru düzgün oynamıyor. Oynamayan adamı futbola döndürmek de zordur, büyük risktir.

Oynadığı zaman da ben açıkçası emin olamadım ne vereceğinden. Acayip öngörülemez bir tarzı var. Rakip için kötü de bizim için de çok iyi durmuyor. Kim ayak uydurabilir ki o tarza tuhaf geldi bana. Bir anda abuk subuk topları kaptırmaya başlayan adamlardan da ayrıca acayip gına geldi, tarz olarak çok yatkın duruyor. Tanımadığım için cahilce konuşuyor olabilirim, driblingi olan adam da her zaman ekstradır, bizim de buna çok ihtiyacımız oluyor ama bu kadar risk almaya gerek var mı bilemedim.

Defansif ortasaha bölgesinde Torreira varken, aynı mevkiye böyle yüksek maliyetli bir oyuncunun alınması bana mantıklı gelmiyor. Gerçi bu biraz daha box to box stili ama, Torreira'yı yedekleyebilecek birinin alınması daha doğru bence. Elinde Kerem Demirbay ve Oliveira gibi oyuncular da varken, onları yedek oturtmak ne kadar mantıklı?

Ama illa bu profilde bir oyuncu alınacaksa, zorunlu satın alma olmadan kiralık olarak alınmalı.

Yani ilginç bir adam, burada ikna edilir kasasına takarsa çok ilginç işler yapabilir. Tekniği fizik üstünlüğü dribling yeteneği filan çok acayip tek başına defanstan hücuma taşıyabilir Galatasaray'ı

Tam olarak böyle bir oyuncuya ihtiyacımız var Torreira'nın yanında. Birbirlerini güzel tamamlayacaklarına inanıyorum

Kira + zorunlu olmayan opsiyonu kabul ediyorlarsa riske deger, yok direkt bonservis diyorlarsa bence kalsin

M2011K2G cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tottenham'ın oyuncu satışı konusundaki kararlılığını biliyoruz sorun çıkarırlar ama Ndombele de öyle astronomik ücretler isteyebilecekleri durumda değil şu anda. Biz değil hiçbir Avrupa kulübü Ndombele için öyle kesin bir maliyetin altına girmez bana kalırsa

Hı kiralık+opsiyon şeklindeki maliyetinin de yüksek olacağına eminim

Tottenham'ın oyuncu satışı konusundaki kararlılığını biliyoruz sorun çıkarırlar ama Ndombele de öyle astronomik ücretler isteyebilecekleri durumda değil şu anda. Biz değil hiçbir Avrupa kulübü Ndombele için öyle kesin bir maliyetin altına girmez bana kalırsa

Hı kiralık+opsiyon şeklindeki maliyetinin de yüksek olacağına eminim
Bende Kiralık düşünüyorum çok mantıklı bence.

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt