Romanya Basını: "Florin Andone 99% Galatasaray'da" 2016 - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Romanya Basını: "Florin Andone 99% Galatasaray'da" 2016

Romanya milli takımı savunma takımı,Andone savunma arkasına kaçan fırsatçı tipi(Burak gibi) değil,sırtı dönük top alabilen topla arası iyi bir forvet bu yüzden Romanya'da oynadığı futbolu izleyip yorum yapmayın,biz ofansif oynayan bir takım olacağız,ön bölgede bitiriciliği iyi olan bir oyuncu Andone,özellikle Umut Bulut'un boş kaleye kaçırdığı 5-10 gibi gol sayılarına çok kolay ulaşır bizim takımda

varsayalım çok yetenekli ve başarılı peki.

Gerçekleşecek senaryoları sayalım.

Ülkeye gelir hayatında göremeyeceği rakamları veririz götünü kaldırırız.

Hayatında göremeyeceği rakamları veririz yedek bırakırız

Yerli futbolculara bakar demek ki burada işler böyle yürüyor der yine oynamaz.

Yani her türlü oynamaz.

büyük hortum döner bu transferde ,acaip yolma operasyonu gözüküyor, 6 aylık sözlemesi kalan donk bonservis bedeli ,donkun yıllık ücreti falan filan sollanır bu yazki operasyonla, hortumcular en 5-10 miln euroyu cepleyecek,koşun klübe para harcamaya koşun keriz taraftar lakin hortumcular çukkalanacak,adamların karnı aç..

Stancu ya haksizlik edildi bence renkdash, iyi topcu(ydu)

Terim'in kaprisiydi sanirim.
Onun zamaninda alinmayan futbolculari goreve gecer gecmez gonderir. Ola ki basari gelirse baskasinin aldigi futbolcularin katkisi olmasin diye. Cocuk oynadigi takimlarin hepsinde hemen hemen cift haneli gol performansi gostermis. Umut Bulut'un 3-4 milyona toulose'a gittigi yerde Stancu 5 milyon euro ederdi ki zaten o civarda bi maliyete geldi.

aynı şekilde zapata,cana, pino , mustafa sarp, barış özbekin de başını yedi zırpator.
kapris işte.

krabs_rag3do.png

Bu adamı milli Maçta izlerken kazmalığı dikkatimi çekmişti ve stancu bundan daha iyi demiştim kendi kendime . Sürpriz olmadı benim için, Varol dursun

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt