Romelu Lukaku Resmen Manchester United'da! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Romelu Lukaku Resmen Manchester United'da!

Orta sahaya Eric Dier'i alıyorlarmış galiba. Nainggolan ve Matic olmamış. Keşke Matic olsaydı. Ama Eric Dier de iyi oyuncu. Defansif zaaflarını kapatır orta alanda. Baya temiz müdaheleler yapıyor. Uzun pasları da fena değil. Ama Pogba'dan merkez orta sahası olmaz. Juve'de kariyer patlamasını yaparken bile zaten 3'lü orta sahanın en solunda oynuyordu. Orada serbest takılıyordu.

Mou da ne oynatmak istediğini bilmiyor. Geldiği zaman şov transferleri yerine takımın gerçekten eksik taraflarına adam almalıydı.

Bu ingilizlet yayin gelirlerini nereye harciyacaklarini sasirmis. O para ile kac tane sahane oyuncu alinir.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Bu ingilizlet yayin gelirlerini nereye harciyacaklarini sasirmis. O para ile kac tane sahane oyuncu alinir.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
Alamazlar ki. Premier Lig takımı transfer görüşmesine girdiği an 10m€'dan açılıyor kapı minimum. Atıyorum Fener'den Souza'yı isteseler bile 10m€'dan açarlar. Betis istese 4'e bırakırlar.

DETiJJ5XsAA2haI.jpg

İyi oyuncu ama kadroları hala çok boktan. Valencia hariç defansı komple çöpe at. Vidic-Ferdinand tandeminden adamlar kimlere düştüler. Kanatlar da yetersiz.

Mourinho rezilliğini kapatmak için boş transferler yaptırıyor hala.

Gerçi bu sene avantajlı Rooney denen kazmayı yolladılar.

İyi oyuncu ama kadroları hala çok boktan. Valencia hariç defansı komple çöpe at. Vidic-Ferdinand tandeminden adamlar kimlere düştüler. Kanatlar da yetersiz.

Smalling ve Bailly iyi gibi. Özellikle FIFA'da sinir edioyorlar beni :D En büyük sorunlu bölgeleri sol bek bence.İyi bi sol bek stoper ve pogbanın yanına bi adamla tamam olurlar.

Smalling ve Bailly iyi gibi. Özellikle FIFA'da sinir edioyorlar beni :D En büyük sorunlu bölgeleri sol bek bence.İyi bi sol bek stoper ve pogbanın yanına bi adamla tamam olurlar.

Bailly'in birkaç maçını izleyebildim sadece Manu'da, fena değil gibi. Ama kafa toplarında yetersiz ve defansı toparlayacak biri değil bence. Daha çok hamle stoperi denilen tabire uyuyor gibi. Defansa şeflik yapabilecek, defansı yönetebilecek bir lider stoperin yanında çok daha başarılı olurdu. Sol bekte Shaw var ama o da çok sıradan bi oyuncu. Zamanında bu herife nasıl 35 küsür milyon gömdüler akıl alır gibi değil.

Ben Manu'daki Rojo'yu çok beğeniyordum zamanında ama o da sakatlıklardan bir türlü doğrulamadı gitti.

Son düzenleme:
Üst Alt