romelu lukaku | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

romelu lukaku

Herkesin bildiği bir oyuncu detay vermeye gerek yok. Bu sene gerek sakatlık, gerek mental açıdan ciddi sıkıntılar yaşadı. Son olarak dünya kupasında dibi gördü adeta

İnter ile kiralık anlaştı ama ben 2.yarı inanılmaz bir performansı olmazsa bonservisini alacaklarını sanmıyorum. Chelsea zaten bırakmaya dünden razı

Açıkçası Türkiye ligi kıvamına geldi. Yaşı hala 30. Fizik olarak %50'siyle bile bu ligde 3 oyuncuyu sırtına alıp oynar. Drogba 36 yaşında fiziğiyle rakip stoperleri dövüyordu. Lukaku da benzer fizik. Daha 2 sene önce 115 milyon euro ödenmiş bir isim

Babası da bu ülkede oynadığı için güzel bir hikaye olur. İcardi'yi çok sevmeme rağmen bonservisinin alınması büyük risk olur

Şampiyonluk gelmesi ve lukaku son bölümde inanılmaz bir performans artışı göstermemesi halinde bu transferin olması imkansız demem, en azından kiralık olarak

Senelik 19 milyon euro brut kazandigini not duselim. Sozlesme suresi de 2026'ya kadar. Sahsen boyle bir oyuncuyu bizim takimda gormek isterim lakin Chelsea'den aldigi maasi karsilayacak gucte oldugumuzu dusunmuyorum.

Senelik 19 milyon euro brut kazandigini not duselim. Sozlesme suresi de 2026'ya kadar. Sahsen boyle bir oyuncuyu bizim takimda gormek isterim lakin Chelsea'den aldigi maasi karsilayacak gucte oldugumuzu dusunmuyorum.

bunun bir sorun olacağını sanmıyorum. Mesut arsenal'de 20 milyon alıyordu ama fener alabildi. İcardi'de 8-9 milyon euro alıyordu, imkansız gibi görülüyordu ama adamlar hiçbir şekilde kadroda istemediği için kolaylık sağlandı

lukaku da benzeri olabilir. Chelsea çünkü hiç istemiyor, inter'de bu sene son bölümde performansı artmazsa üst düzeyden düşer

ben o yüzden imkansız görmüyorum

Psg veya Juventus'ta yedek forvet bile olabilir.İngiltere Ligi'nde şampiyonluğa oynamayan takımlar da alabilir.Bence taliplisi çok olur şu anda bile :D

Psg veya Juventus'ta yedek forvet bile olabilir.İngiltere Ligi'nde şampiyonluğa oynamayan takımlar da alabilir.Bence taliplisi çok olur şu anda bile :D

ben ingiltere'ye döneceğini hiç sanmıyorum artık. Manu ve chelsea'de hiç olmadı, üstüne geçen sene chelsea'yi zor durumda bırakan röportaj verdi. Chelsea 115 verdiği oyuncudan forvet ihtiyacına rağmen 1 senede vazgeçti

diğer ligler olması da zor. Son 3 ayda da kötü olursa 2 sene boyunca hiçbir katkı veremememiş, sakatlık yaşayan, mental olarak dipte bir oyuncu olacak

bende zor görüyorum ama imkansız görmüyorum. Maddi açıdan berbat durumda değilsek ve şampiyonluk gelirse olmayacak transfer değil

Bir sene daha Inter'de kalır. Kendi açıklamaları da Inter cephesinden gelen haberler de o yönde. Sonrasında hala toparlamamışsa buralara düşme ihtimali cidden olur

Bu arada top 5 lig seviyesinde kesinlikle hala. DK'da laf edilmesi komik çünkü bu adam sahaya girene kadar Belçika pozisyon üretemiyordu, kaçırması mı sorun oldu yani?

Lukaku Salernitana ile oynadıkları maçın sonunda kendisine kilolu şeklinde iddialarda bulunanlara formasını çıkarıp cevaplarını verdi.Formasını da deplasman tribününe gelen taraftarlara doğru fırlattı :D

aksine iyi bir lukaku bizim ligde 20 rahat atar.
sadece topcuda bitmiyor is, yanindakilerin beslemeside önemli, icardi her nekadar mükemmel performans göstersede yanindakilerin örnegin keremin rashicanin payi cok fazlaydi.

Üst Alt