# Ronald Vargas - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ronald Vargas

Cevap: # Ronald Vargas

DH.be - Vargas

Vargas, lui, s’est exprimé dans un quotidien sportif vénézuélien : “Ma priorité reste Anderlecht, avec qui j’ai déjà parlé (NdlR : il a un accord verbal avec le Sporting pour un contrat de longue durée). Vendredi, un club portugais m’a également appelé. J’ai aussi des contacts avec Galatasaray, mais ce n’est pas si concret.”

venezuela basinina açiklama yapmis, öncelik anderlecht diyor, onlarlin sozu var uzun vaadeli bir kontrat için, cuma gunu portekizden bir kulup aramis. galatasaray da temas kurmus, ama o kadar ciddi degilmisler,

Fatih Hoca gerçekten istiyor mudur acaba Vargası.Yoksa Bülent Tulunun yetenek avcılığının bir ürünü müdür? :asd:

ama vargas gerçekten yetekli bir futbolcu, galatasararay da oynayabilecek kapasitede, ama sorun surda, yonetim transfer çitasini o kadar yukselttiki bizim taraftarlar bu kim ya der, sonra derler ki neden genç alinmaz,

ama vargas gerçekten yetekli bir futbolcu, galatasararay da oynayabilecek kapasitede, ama sorun surda, yonetim transfer çitasini o kadar yukselttiki bizim taraftarlar bu kim ya der, sonra derler ki neden genç alinmaz,

hiç izlemedim açıkcası anca youtubede falan fakat gelirse olay çıkartır bizim taraftar galiba.

Geçen sene 3-4 maçını izleme fırsatım oldu.Yetenekli fakat çok üst düzey değil ama Galatasaray'da iş yapabilecek bir oyuncu.Alınırsa takıma katıkısı çok olur,genellikle ofansif orta saha olarak yonuyor bazen kanatlardada oynayabiliyor,özellikle adam eksiltme ve topa vurma konusunda üst düzey yeteneklere sahip bir isim ama bildiğim kadarıyla çok büyük ihtimalle gelecek sezon Anderlecht forması giyecek.

2.5 milyon avroya Anderlecht'te

vargas20110629a.jpg

buda KILIT :D

Üst Alt