Ronaldinho ve Riquelme, Chapecoense İçin Futbola Dönüyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ronaldinho ve Riquelme, Chapecoense İçin Futbola Dönüyor!

ronaldinho.jpg

Dünya futbolunun gördüğü en yetenekli isimlerden Ronaldinho ile Juan Roman Riquelme, Chapecoense'de oynamak istiyor.

Dünya trajik uçak kazası nedeniyle neredeyse tüm futbolcularını kaybeden Chapecoense için adeta seferber oldu.

En güzel jestlerden biri de oynadıkları dönemde dünya futboluna damga vuran Ronaldinho ve Riquelme'den geldi.

İki efsane Chapecoense ile temasa geçerek bir ya da iki sezonluğuna futbola geri dönerek takımda oynayabileceklerini ilettiler.

dogruysa guzel haber.

bu arada 38 yasindaki riquelme reisi selcukun yerine orta sahaya koy takim level atlar.

o derece yani.

rivaldo
riquelma
gallorda
saviola

ulan ne beklemiştim gelecek diye bunları. rivaldo özellikle rahat 1 ay nöbet tutmuştum resmen. geldi, geliyor, gelecek denip en sonunda imzayı attı yarın istanbulda haberleri vardı. sabah erken kalkıp koşa koşa gazete almaya gittim fotomaç olmalı hatırlamıyorm ön sayfada rivaldonun fotosu elinde çiçekler kalabalık bir ortamda poz veriyor nasıl seviniyorum gazetenin parasını verdim oturdum bakkalın önüne ulan baktım adam yunanistana transfer olmuş.

o döneme kadar en büyük yıkım bu olmuştu gs ile alakalı.sonrasında gelen olumsuz transfer haberleri okadar acıtmamıştı.ilki en acısıydı çünkü

bunun birde giden versiyonları var ribery keita gibi. hele ribery haberini puşt bi bjklı hergele vermişti sırıta sırıta. keitanın satılma sebebi zaten şaka gibiydi. kakayı oyundan attırdı diye tribüne taraftar çeken tek adamı sattık arkdaş.

sağlam badireler atlatmışısz yav

Ronaldinho yu şu takımda bir kere görseydim vara bir yıldızımız eksik olaydı razıydım

Envoyé de mon InFocus M808 en utilisant Tapatalk

Üst Alt