Ronaldo PSG Yolunda! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Juventus ta izlemedin pek galiba. Real madrid‘de oldugu gibi degil. Yeniden takim icin oynuyor, oyun kreatifligini vs. Geri buldu

Dybala dışında bir çok vasat topcuyla oynaması gerekiyor buna rağmen fark yaratıyor. Yazık oluyor kendisine

Penalti yarim gol mü sayiliyor? Ki evet Juveyi bir cok kez Ronaldo kendi basina kurtardi. Düsün su les osli juvenin halini

Olmasa 75 puan falan max toplarlardı. Takıp eden bilir

Juventus ta izlemedin pek galiba. Real madrid‘de oldugu gibi degil. Yeniden takim icin oynuyor, oyun kreatifligini vs. Geri buldu
Fazlasıyla izledim emin olabilirsin, Kreatifliği gol atmak olarak yorumluyorsan kreatiftir elbette ona bişey diyen yok benim futbol görüşüme göre kreatiflik sadece bu değil. Ronaldo eskiden yani ilk Real dönemlerinde komple bir futbolcuydu hem mükemmel bir kanattı hemde çok iyi bir bitiriciydi ama şuan sadece çok iyi bir bitirici olduğunu düşünüyorum. Dipnot yaşında etkisi var bu durumda.

Vahim olmadığını düşünmen komik. :) Boşuna mı hocalarını kovdular

Tüm takım Ronaldoyla Dybalanin ayaklarına bakıyordu bu sezon. Cuadrado Costa Higuain Berna sol bekleri pjanic bir çok topçuları kötüydü
10 yıldır şampiyon olan takım ne hikmetse şimdi olamıyor oldu. Karşıda rakip olsa neyse diyeceğim, hepsi birbirinden beterdi son haftalarda. Korona olmasa Lazio olabilirdi o kadar. 4.lük fala komik.
Penalti yarim gol mü sayiliyor? Ki evet Juveyi bir cok kez Ronaldo kendi basina kurtardi. Düsün su les osli juvenin halini
Evet yarım gol, o olmasa Dybala atardı, Pjanic atardı. Penaltı atsın diye aldılar sanki.

Orta sahaları world class değil ama Italya liginde daha iyi orta sahası olan takım var mı tartışılır.

Boş tartışmalara gerek yok.

Üst Alt