Ronaldo'dan tarihi rekor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ronaldo'dan tarihi rekor

Cevap: Ronaldo'dan tarihi rekor

Ronaldo Messi tartismasinda millete 18 yasinin altindasin diyen kac yasinda olursa olsun benim gozumde tuyu bitmemis bir ERGENdir

Ronaldoyu Avrupa' nın en dandik takımına koy, o dandik takımın yarıştığı platformlarda da yine tek başına alır götürür(Messi yapamaz, edemez demiyorum sadece henüz o imkana kavuşamadık diyorum). Ayrıca Ronaldo' nun kadroda bulunduğu zaman Manu' nun diğer devlere göre daha kötü bir kadrosu vardı. Her neyse hiçbir zaman Messi-Ronaldo kıyaslaması yapmadım yapmamda. İkiside çok farklı meziyetleri olan ve izleyenlere futbol resitali sunan futbolculardır.

Valla Portekiz Milli Takimi kusura bakmayin su aralar dandik denilebilecek bir futbol oynuyor. Ronaldo 80 macta sadece 26 gol atmis.

Ronaldo Messi tartismasinda millete 18 yasinin altindasin diyen kac yasinda olursa olsun benim gozumde tuyu bitmemis bir ERGENdir

Sokakta kucuk yastaki cocuklarin hepsi Ronaldo hayrani cunku yaptigi hareketlerden cok etkileniyor saniyorlar ki boyle hareketler yapinca cok iyi oyuncu olunuyor, ama bilmiyorlar ki Ronaldo bu fantastik hareketleri yaptiktan sonra 2 metre bile ilerlemiyor hep yerinde kaliyor.

ben böyle bir tartisma görmedim ronaldo messi diyorsunuz baska tartisacak birsey bulamadinizmi bunlar icin birbirinizi bosuna kirmayin bence ikiside iyi ama tek isim isterseniz benim icin zidane dan baskasi yalan

Ronaldo ile Messi arasındaki fark takım farklılıkları yüzünden hiç bir zaman anlaşılmayacak.

Messi gidip Manchester United'te aynılarını yapabilcekmi mesela merak konusu.

Fakat Ronaldo yarın Milana gitse yine 30 golü var banko ;)

Sokakta kucuk yastaki cocuklarin hepsi Ronaldo hayrani cunku yaptigi hareketlerden cok etkileniyor saniyorlar ki boyle hareketler yapinca cok iyi oyuncu olunuyor, ama bilmiyorlar ki Ronaldo bu fantastik hareketleri yaptiktan sonra 2 metre bile ilerlemiyor hep yerinde kaliyor.

Abartma bilader adam 50 gol atmis, Man U'da da bir sezonda 42 gol atmisti. 2 metrede oynarak mi atti bu kadar golu :eek:

Valla Portekiz Milli Takimi kusura bakmayin su aralar dandik denilebilecek bir futbol oynuyor. Ronaldo 80 macta sadece 26 gol atmis.

Dimi ama Arjantin o kadrosuyla Dünya' yı birbirine kattı Messi sayesinde. Arjantin' in kadrosu Portekiz' den güçsüz demeyeceğini varsayıyorum. Ayrıca Messi 52 maçta sadece 14 gol atmış yani Messi maç başına ortalama 0.2692 gol atarken Ronaldo maç başına ortalama 0.325 gol atmış.

Ronaldo ile Messi arasındaki fark takım farklılıkları yüzünden hiç bir zaman anlaşılmayacak.

Messi gidip Manchester United'te aynılarını yapabilcekmi mesela merak konusu.

Fakat Ronaldo yarın Milana gitse yine 30 golü var banko ;)

Iste bazilarin anlamadigida bu sadece gol atmakla olmuyor bu isler Messi'nin 50 golun yaninda 30'a yakin asisti var, onemli olan TAKIM OYUNCUSU olabilmek. FUTBOL= TAKIM OYUNU bazilari bunu anlamakta gucluk cekiyor benim derdim bunu anlatabilmek.

Messi yaptigi hareketleri kusura bakmayin nerde oynasa yapabilir, bir suru ornegi var SL'de de yardiriyor en iyi defans oyunculari olsun adamin top kontrolu ve top surusu bu dunyadan degil.

Abartma bilader adam 50 gol atmis, Man U'da da bir sezonda 42 gol atmisti. 2 metrede oynarak mi atti bu kadar golu :eek:

Gol atmak her sey degil, onemli olan takim futbolu ve Ronaldo bunda basarisiz. Cok gol atan forvet sayisi cok, Henry mesela en az Ronaldo kadar gol atmistir bilmiyorum tam olarak, ama Henry bir o kadarda asist yapmis bir oyuncudur.

Aynen benim ceza almami bekle her seferinde, cunku cevap veremiyorsun. Sen bana bos adam deyince hakaret olmuyor.

''Cevap veremiyorum'' değil, vermiyorum çünkü muhattabım değilsin. Durup dururken gelip burada millete hakaret ediyorsun, çocukça mesajlar atıyorsun devamlı. Karşıt görüşlere saygın olsun biraz. Herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil burada, anladın mı ?

Not: ''Boş adam'' lafı hakaret değil isim tamlamasıdır.

Dimi ama Arjantin o kadrosuyla Dünya' yı birbirine kattı Messi sayesinde. Arjantin' in kadrosu Portekiz' den güçsüz demeyeceğini varsayıyorum. Ayrıca Messi 52 maçta sadece 14 gol atmış yani Messi maç başına ortalama 0.2692 gol atarken Ronaldo maç başına ortalama 0.325 gol atmış.

Daha demin Ronaldo her hangi bir takimda 30 kusur gol atar denildi, onun icin Portekiz milli takim ornegi verdim. Sen gelmissin Messi'nin Arjantin milli takiminda neler yaptigini anlatiyorsun.

Görende Ronaldo kimseye pas atmıyo, aldıgı gibi topu çalım atmaya kalkıyo ve sürekli kaptırıyo sanar. Ulan bu adam ManU gibi dünyanın tartışmasız en iyi takım oyunu oynayan klübünde şov yaptı sen hala ne diyon. Ayrıca takım oyunu takım oyunu diyip duruyosun ama takım oyunu nedir daha onu bilmiyosun cır cır ötüyosun.

Üst Alt