RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı” - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: RTE: “Kişiler ve kulüpler ayrı tutulmalı”

Kendisinden zerre kadar haz etmem. Ama Başbakanımız olduğu için ülkem adına saygı duyuyorum.

Ancak kendisi adına çok talihsiz bir söylem olmuş.

Tamamı ile oy kaygısı ile yapılmış, yerel ve evrensel hukuk değerlerinden tamamen bihaber bir açıklama.

Platini ve ekibi eminim bir tarafları ile gülmüş, nezaketen hak veriyormuş gibi açıklama yapmışlardır.

Aylardır elaleme kendimizi rezil ettiğimiz yetmedi, üstüne bir de Başbakan tüy dikti.

bir ülkenin başbakanı bu kadar anlamsız,hukuka aykırı,taraflı bir acıklama nasıl yapar hayret gercekten.acaba içinden kendi bile inanmışmıdır söylediklerine.o zaman rtük neden kanallara ceza veiyor da kişilere vermiyor.bunun gibi tonlarca örnek verirlir

Herzamanki gibi saçma açıklamalarından birisini yapmış normal karşılamak gerekir...

arkadaş doktor, prof, eğitmen, müdür, şirket sahibi, başbakan, cumhurbaşkanı, isterse tüm dünyanın sahibi olsun fenerli ise duracak 2 dakika düşüneceksin. Fenerli beyin diyoruz ya vallahi bambaşka bunlar. İsviçreli ve italyan bilim adamlarını göreve davet ediyorum. Tez yazmak isteyen fenerli beyinleri araştırsın millet benden tavsiye.

Bir daha cemaat Aziz'i bitirmek istiyor falan diyene beyin özürlü muamelesi yaparım.

başbabak bile böyle saçma çümle kurabiliyor vay bizim halimize ama başbakan unutmasınki bu ülkede fenerlilerden çok Galatasaraylılar var

10 yılda Fenerbahçe güçlendirilirken buna takıldığını sanmıyorum başbakanın. Yani arada o kadar çok da fark yok,kaldı ki başbakan hasta fb'lidir.Kendimizi kandırmayalım biz bayağı yalnızlaştık. Hemen her baş kurum fb ve yandaşlarının elinde.

sayın başbakan fb nin yerinde GALATASARAY olsaydı yinede kurumlar ayrı diyebilecekmiydi?

utanç verici ......neden tff nin hala karar vermediği ortada

daha önceleri gerçekleri görmeye başlasam da tayyip erdoğana desteğim vardı

ama o stadı terkettiği güne kadar

o gün demokrasiyle alakası olmadığını kendini tek adam olarak gördüğünü net olarak anladım

çünkü demokratik bir başkan orda yapılan medeni bir tepkiyi kaldırabilirdi

sonra da çıktı Galatasarayın o stada bir Allah kuruşu katkısı yoktur dedi

bu açıklamasıyla ekonomiden de anlamadığı anlaşıldı zaten

zaten gerek "Allah kuruşu " açıklaması ve gerek şike konusundaki tutumuyla benim için Galatasaray taraftarı önemli değil bari fenerlileri kaybetmiyim çabasındadır

böyle bi adam da azıyla kuş tutsa fanatik Galatasaraylıdan oy alamaz

berlusconi nin takımı bile ceza aldı adam başbakanken ! arada ki fark !!

Başvekilin kendisi değilmiydi oyun oynarken kural değiştirilmez diyen.Uefa saygıdan dolayı başvekile haklısınız ama alacağınız yok diyor.Kısaca adamlar başta fenerin olmak üzere bu pisliğe bulaşan hangi kişi ve kurumlar varsa bunların biletini kesin diyorlar.Tabi bunları kalın kafalıların anlaması zor.Şimdi başvekil bugün herkesin duyacağı şekilde bir yoklama çekti fakat hayvan terli yemezler.

yemin ediyorum boyle sacmalik olamaz ...

azize bunlari babasinin hayirina mi yapti ya.

Bu adamlar siyasetten temizlensin istiyorum. Bu fener yalakalığı ve rantı bitsin artık. Gerçekten yeter mide bulandırıyorlar. Göz göre göre şikeye kol kanat geriyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt