Ruben Amorim'den Sergen Yalçın'a Cevap: "Bir şey bir kere oluyorsa şanstır, ikinci kez oluyorsa çalışılmış bir şeydir" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ruben Amorim'den Sergen Yalçın'a Cevap: "Bir şey bir kere oluyorsa şanstır, ikinci kez oluyorsa çalışılmış bir şeydir"

FCFdTmvVgAEmiTX

Sporting teknik direktörü Ruben Amorim, 4-1'lik Beşiktaş galibiyetinin ardından verdiği demeçte oyuncuların kalitesiyle kazandıklarını ve iyi çalıştıklarını söyledi.

Ruben Amorim: "Zor olacağını biliyorduk ki zor oldu. Beşiktaş oldukça güçlü başladı, topu 15 dakika bize vermediler. Sonra Coates'in golüyle dinamikler değişti. Defans yönünden iyiydik. Dortmund maçındaki hataları düzelttik. İptal edilen gol önemliydi. Bundan sonra defansif anlamda daha dikkatliydik ve galip geldik. Beşiktaş bize göre oldukça kaliteli bir takım. Bizim tecrübe eksikliğimiz var. Son dakikalarda ikinci golü bulsalar durum değişebilirdi. 4’üncü golden sonra galibiyeti aldığımıza emin oldum. Oyuncularımın kalitesiyle maçı aldık."

"Kornerden attığımız goller, birbirinin aynısı olan gollerdi. Hatta penaltı pozisyonu da aynı organizasyonla gelişti. Bir şey bir kere oluyorsa şanstır, ikinci kez oluyorsa çalışılmış bir şeydir. Emeğin hakkını vermek zorundasınız."

"Bu sisteme zamanla iyi çalıştık. Ben de oyunculuktan yeni geldiğim için kafa karıştırmak istemedim. Rakipler oyunumuzu öğrendi, yine değiştirmemiz gerekiyor. Ama tabii zamanla olacak bir şey. Çalışarak olacak bir şey."

Rui Costadan Sportingden birinin numarasini isteyelim ve duran top nasil calisiyor diye sorsun hocam bu aadama. Cevap aldiktan sonra, ben ders almam ders veririm deyip yüzüne kapatsin, ama adamin dedigini yinede antrenmanda calistirsin.
orta biri kafayla arkaya aşırıyor biri tamamlıyor bunu 10 kere denesen 5ini atarsın bizim ligde zaten

fbde kuyt yapardı bunu

Üst Alt