# Ruben Neves | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ruben Neves

neves.jpg

İSİM: Ruben Neves
KULÜP: FC PORTO
UYRUK: Portekiz
136.png

MEVKİ: ORTA SAHA
D.TARİHİ: 13/03/1997

Porto'nun yeni mahsül ürünü kendisi. Şu an tam parlamadı belki ama yeni yeni süre almaya başladı.

Porto'dan bu tarz oyuncuları almanın ne denli zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Ama yine de açmadan edemedim başlığı.:asd22:​

Bu oyuncuyla Liverpool cok ilgileniyordu transfer etmek icin , Porto takimininda bu oyuncuya yeni Busquets diyorlar ayni onun gibi yetenekleri ve davranislari oldugu icin bence gelecegin yildiz adaylarindan birisi diyebilirim.

Nesine.com sağolsun. :D

Portekiz Ligi maçlarına bakıyorum oaradan.

3 maçına denk geldim, hepsinde de gözüme çarpan 1-2 isimden biriydi.

1-2 seneye 15 Milyon Euro'ya okuturlar bir Premier League takımına tam o ligin oyuncusu izlenimi verdi.

FM 2015'te Galatasaray'a ilk sezondan itibaren almayı çalıştım ama vermediler. Yeteneğinin yanında istikrar 17 önemli maçlarda 16 mıydı neydi ki o yaştaki oyunculara bu özellikleri pek vermezler.

Aslında 40-50 milyon euroluk bütçe olsa alınır böyle oyuncular.15 milyon euroya alıp 25-30 milyona da satmak var.elinde patlama ihtimali de var tabii :)

15 milyon mu? Porto bu Porto.

Degeri suanda 39 milyon euro Portekiz ve Ingiliz basinda oyle geciyor. Liverpool 40 milyon euro luk teklif yapacakmis.

Alpay bu konu niye acildi :D

ISIM : Ruben Neves

YAS : 18

POSISYON : DEFANSIF ORTA SAHA / MERKEZ ORTA SAHA

BOY : 1.80

https://www.youtube.com/watch?v=E7q9W9KEapE

Rúben Neves - Spielerprofil - Transfermarkt

Portonun yeni Yildizlarindan olacak kardesimiz. O gencecik Yasa ragmen müthis bi vizyon ve sakinlikle oynuyor.

Gecen Sezon 17 yasinda olmasina ragmen tam tamina 24! lig macinda oynarken 1gol ile 1 assist ile sezonu bitirmisti. Ayrica 7 SL macina cikmistir kendisi. Bu sezon 1 Lig macinda cikmistir.

Takip edin

Üst Alt