Rubin Kazan FFP’den Dolayı 1 Sene Men Yedi!

Melih Peker

Baba Gündüz
Biz de 1+1 yemişiz fenerbahçe kulislerinde konuşuluyor.

Keşke euro düşmeden parayı GS'den tahsil edebilsek diyorlar.

Sinan Bilgin

Cezalı
Bakin , isterseniz , gercekten derinlemesine bilgim olan bu UEFA ve FFP mevzusunda size aciklayici bir yazi yazarim konu acip . Fakat artik bu forumdaki laubali , hakaret ,kufurlu ortamdan oldukca rahatsizim . bilgi paylasan insanlarin soyledikleri kendinizin veya kulubun isine gelmedigi icin onemli olcude bir linc kampanyasi yurutuyorsunuz. Gercekten adam akilli bu mevzular hakkinda bilgi almak isteyen , dogru duzgun sorular soracak olan kisilerin de hayrina olmasi acisindan size detayli bir yazi yazabilirim dedigim gibi

fakat ciddiyetsiz , konuyu sulandiran , garip garip suclamalarla devam ettirecek olanlar varsa ne ben kendimi yorayim , ne de sizi mesgul edeyim

@Emrah Yıldırım
@Keramettin TANRIVERDİ

onemli bir konu oldugu icin sizi mention luyorum , eger forumun bu konuda duzgun sekilde bilgilendirilmesini istiyorsaniz , bana destek olun , dogru duzgun temiz bir baslikta ,veya mevcut basliklardan birinde hem aciklama yazisi yazayim , hem de sorulari cevaplandirayim

ama "burasi forum , her insan olur..." mealinde bir durum olacaksa , 10 gun evvel yazarken vazgecmistim biliyorsunuz , hic tekrar baslamama gerek yok

yazilanlari okudukca , hic bir seyin dogru bilinmediginden , yanlis bilginin de virus gibi herkesi etkilediginden hareketle boyle bir oneride bulunuyorum , karar sizin

Kenan Ünal

Baba Gündüz
Kiminiz ceza kesin yok dedi, kiminiz ceza almamamız sürpriz olur dedi, sonuç hem ceza aldık hem de aslında almadık. Kulüp ve UEFA'nın yaptığı açıklamalar dışında hiç bir bilginin güvenilir olmadığını tecrübe ettik, yani ne yazsanız da boşuna aslında.

Sinan Bilgin

Cezalı
Iste aynen bahsettigin uzre yasanan karisikliga (aslinda hic bir karisiklik olmadigini da anlatmak uzre) aciklik getirmek icin bu girisimde bulundum

Seninle birbirimizi sevmeyiz ayri , meseleleri kisisine gore sulandirdigini da defalarca gordum , fakat bu tip mevzularda ortaligi karistiranlar baska .. Onlar saklaniyor . O yuzden de admin garantisi almadan yazmayacagim .. Cunku insanlara hem ugrasip bilgi sunup ,bir de laf yemek cazip durmuyor

Bu yazacaklarim da oyle bulunmaz hint kumasi gibi benim bildigim seyler degil , derleyip toparlayip kafa karisikligini gidermek niyetindeyim

Kenan Ünal

Baba Gündüz
Sanmıyorum pek bir işe yarayacağını. Daha iki gün önce bazı arkadaşlar o kadar kaptırdılar ki kendilerini, ortaya atılan üç yıl men cezasının yalandan başka bir şey olamayacağını, gözden geçirme gibi kapsamlı bir eylemin bu kadar çabuk sonuçlanmasının mümkün olmadığını anlatmakta bile zorlandık.

Ercan Önder

Aslan Üye
Web sitesi
www.ezikfb.com
la olm adamlar sattığından az harcamışlar.ceza transfere göre değil demekki. Borcu ödeyebileceğine ikna etmeniz gerekiyor demekki. Külüp biran önce maaş bütçesini azaltmaya başlamalı.
Selçuk,belhanda,tarık ocakta kesin gitmeli.
Artık futbolcuları mı ikna ederler, Kiralarlar mı, satarlarmı? bilmem.
Kadro dışı bile bıraksak en azından, "biz çabalıyoruz futbolcular gitmiyor." diyebilelim yani.

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Bu men cezasını Manchester City ya da PSG'ye verebilirler mi?

Büyük 5 lig dışında kalan kulüplerin sırtına binmek için uydurmuşlar resmen bu ffpyi.

Ercan Önder

Aslan Üye
Web sitesi
www.ezikfb.com
premier ligte lig sonuncusu bile 100 milyon sterlin (114milyon euro) alıyor. Gelir/gider e göre eşit davranıldığını düşünüyorum. Borç yaptıysan ödeyeceksin yada ödeyebileceğine ikna edeceksin. Kredi kartı bile ödemediğinde seni cezalandırıyorken az bile Uefa'nın yaptığı.

Ercan Önder

Aslan Üye
Web sitesi
www.ezikfb.com

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Ceza yersek aylarca UEFA logosunu burada taşıyan hatta iswiscreye UEFA binasına kadar gidip ceza yolda olma ihtimali yüksek diye bağıran ama sonrasında ceza gelmeyince egosuna yenik düşen Sinan Bilgin'den şüphesiz şüphelene bilirim :)

Can BÜYÜK

I am the one who knocks!
GSC Efsanesi
Bu men cezasını Manchester City ya da PSG'ye verebilirler mi?

Büyük 5 lig dışında kalan kulüplerin sırtına binmek için uydurmuşlar resmen bu ffpyi.
City miydi PSG miydi bilmiyorum ama bu FFP yüzündne 60 Milyon ceza ödemislerdi bir kac sene önce.

Tabi 60 Milyon bunlar icin ciklet parasi.

Alp Çelik

Aslan Üye
Valla af buyurun ama bu haberden ve başkanın açıklamaları sonrasında iyice tırstım...

Üst Alt