Rubin Kazan'dan Yasin Öztekin İçin 4 Milyon Euro! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rubin Kazan'dan Yasin Öztekin İçin 4 Milyon Euro!

Podolski için 6 Milyonun neresi güzel ya Allah aşkına?

Bu adam en az 10 milyon eder Çin pazarında.

En iyi Galatasaray yönetimi dahi değerli oyuncularımıza bile gerekli bonservis ücretleri alamadılar , pazarlama konusunda sınıfta kaldılar , bu yönetim , Podolski'nin yaşı ve aldığımız bonservis göz önünde bulundurulursa dediğim gibi iyi bence Can , müthiş yada çok iyi değil ama iyi.

Daha önceki postlarımdan da görüldüğü üzere bende isterim 15 Milyon kaldıralım ama oluru bu yani dediğim olaylar göz önüne alınırsa.

En iyi Galatasaray yönetimi dahi değerli oyuncularımıza bile gerekli bonservis ücretleri alamadılar , pazarlama konusunda sınıfta kaldılar , bu yönetim , Podolski'nin yaşı ve aldığımız bonservis göz önünde bulundurulursa dediğim gibi iyi bence Can , müthiş yada çok iyi değil ama iyi.

Daha önceki postlarımdan da görüldüğü üzere bende isterim 15 Milyon kaldıralım ama oluru bu yani dediğim olaylar göz önüne alınırsa.
En iyi yönetim olarak kimi kastediyorsun bilmem ama o dönem cilgin cin piyasasi yoktu.

Son düzenleme:

Bence hic bir sekilde iyi degil. Iyi olmasi icin en az 10 Milyon olmali, ondan sonrasi cok iyi/müthis olur. Bu durum önceki yönetimler ile kiyaslanacak olursa o zamanlar Cin pazari yoktu, Araplar Katar falan vardi ama onlar simdi Cinliler kadar manyakca para savurmuyordu.

Dursun mursun önemi yok, Podolski rahat 10 Milyon eder Cin pazari icin. Vermiyorlarsa satma arkadas bu kadar kolay, elinde forvet yok satsan zaten yerine adam da alamayacaksin.

hadi oğlum git artık. ömründe atacagın en fazla golü attın asisti yaptın. gittin asker selamı verdin bundan daha parlak bir sezonun olmaz. artık zirvede bırakmalısın git artık

En iyi yönetim olarak kimi kastediyorsun bilmem ama o dönem cilgin cin piyasasi yoktu.

Çılgın Çin pazarı olsun olmasın Hakan abi , Çin yoktu Katar vardı , Dia gibi bir öküzü Aziz nasıl okuttu , yada hadi iyi dönemiydi Niang gibi bir adamdan nasıl minimum zarar etti ? Yada Atınç'ı nasıl kilitledi Fikret Orman Çin'e mi gitti Atınç ? Kabul edelim pazarlama konusunda son sıradayız.

Bence hic bir sekilde iyi degil. Iyi olmasi icin en az 10 Milyon olmali, ondan sonrasi cok iyi/müthis olur. Bu durum önceki yönetimler ile kiyaslanacak olursa o zamanlar Cin pazari yoktu, Araplar Katar falan vardi ama onlar simdi Cinliler kadar manyakca para savurmuyordu.

Dursun mursun önemi yok, Podolski rahat 10 Milyon eder Cin pazari icin. Vermiyorlarsa satma arkadas bu kadar kolay, elinde forvet yok satsan zaten yerine adam da alamayacaksin.

Saygı duyarım ancak şu da var şuan satamazsan bir daha satamazsın jübile yapar burada kalitesine bir lafım yok ancak ciddi bir revizyon gerekli herkesin ortak düşüncesi fakat oda bu yönetim ile değil.

Üst Alt