Rüştü Reçber, Fatih Terim Aleyhinde 1071 Liralık Manevi Tazminat Davası Açtı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rüştü Reçber, Fatih Terim Aleyhinde 1071 Liralık Manevi Tazminat Davası Açtı!

Rüştü davasında sonuna kadar haklı belki bazı yorumları yanlış yapmış olabilir ama kimse eleştirilmez değildir ve hakaret etmeden fatih terimi eleştirmiştir buda her vatandaşın olduğu gibi rüştününde en doğal hakkıdır.

Peki ft denilen demokrasi düşmanı mafya bozuntusu adam ne yaptı kimsenin onu eleştirmeye hakkı yokmuş gibi utanmadan birde dava açtı ve bununla yetnimeyip seni ben adam ettim gibi kibirden gözü dönmüşcesine açıklamalar yaptı.

Aynısını ibrahim tatlıses yıldız tilbeye yapmıştı ibrahim tatlıses=Fatih terim benim gözümde.

1071 ile kime yalakalık yapmış oluyor cidden anlamadım ?

Haber ile ilgili ne yazsam bilemedim, 14-15 yaşındaki ergenler yapmaz böyle tuhaflıklar.

Rustu de zerre kadar vefa yok.ulan adam seni 2.ligteyken milli yapti fatih hoca olmasa simdi linyitsporda biten kariyerinle acliktan nefesin kokuyordu.Ne dedi fatih hoca hurriyet gibi bir gazetede kose kapmissin kelime dagarcigin 100 kelimeyle sinirli olmasin..Haksiz mi?cahillik vefasizlik yalakalik ne kadar kotu sifat varsa şık duruyor bu rustu de..

Rüştü Reçber’in, “Fatih Terim’in Alaçatı baskını” başlıklı köşe yazısının ardından Terim’in kendisine şantaj yaptığı iddiasıyla savcılığa yaptığı şikayet takipsizlikle sonuçlandı.

fatih-hoca-son-600x311.jpg

Üst Alt