Rusya Premier Lig Maçlar Başlığı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Rusya Premier Lig Maçlar Başlığı

rus liginde ortalığı karıştıran maç. Sochi'ye çalınan penaltılar sonrası Spartak başkanı takımı ligden çekeceğini söylemiş.

zenith - cska macını izliyorum. çok güzel maç oluyo
bu cska'nın yapılanmasını çok begeniyodum iyice üstüne koydular.
kadrodaki yaşlı+ çöpleri 1-2 sezonda saldılar, zoran tosic artık yeterli gelmiyodu bu ikizler, ignaşeviç fln natkho wenbloom hepsini gönderdiler. yabancı kuralı olan ligde genc 2-3 tane topcu aldılar ama yetenekli as kadroda oynayabilecek herifler, oblyakov, diveev yanlarına sigurdsson falan.

biz yapamayız ama onlar yapabiliyo işte daha zorlu ve kısıtlayıcı ligde

Onur yücel konuyu açmış sonra konuya tek bir mesaj bile atmamış. rusya ligini kapatayimda kim ne yaparsa yapsın demiş resmen.

rusya ligini sscb zamanından beri takip ederim konuyu keşke bu ligi seven biri açsaydı

Onur yücel konuyu açmış sonra konuya tek bir mesaj bile atmamış. rusya ligini kapatayimda kim ne yaparsa yapsın demiş resmen.

rusya ligini sscb zamanından beri takip ederim konuyu keşke bu ligi seven biri açsaydı

bir süredir nedense beni eleştiriyorsun. İlk mesajda ben zaten bu lig için gerekli bilgileri verdim. İstersen yazabilirsin konuya mesaj. Önemli bir şey olursa yazıyorum. Ben daha çok iletişim stralejisini beğendiğim için açtım

Konuyu açtım diye tapulu malım olmuyor, takip ediyorsun yaz

cska moskova bruno fuchs'u 8 milyona almıs internasyonalden
bu da iyiydi fmde hatta cska kariyerimde alamamıstım onu reddediyodu paso inter...

Gürcistan basını girmiş haberi.İzleyenler var mı nasıl oyuncu?9 maçta 1 gol ve 4 asistle oynamış.Bonservissiz almışlar geçen sene bu futbolcuyu..
Galatasaray, Rubin Kazan'da forma giyen Gürcistan Milli Takım oyuncusu Khvicha Kvaratskhelia için devre arasında bir teklif yapmayı planlıyor. (CrystalSport.ge)

Üst Alt