# Ruud Van Nistelrooy - Sayfa 129 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Ruud Van Nistelrooy

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Ruud Van Nistelrooy

Forumu bulandiriyosun:

1. Yazdigin seylerin baslikla alakasi yok.

2. Her söyledigin birbiriyle celisiyor. Uyduruyorsun, uydurdugunu örtbas etmek icin daha cok uyduruyorsun.

3. Burdaki üyelerle konusurken üslubuna dikkat et.

4. Ilk mesajimi istedigim gibi atarim.

nasil yok????

Neeskens Ruud'u yalanladi

bende Neeskens Elano'yu da yalanladiydi dedim

MAdem öyle, neden yalanladığını iddaa ediyor bu arkadaş olmuş transferi mi yalanlasın :) komedi yani.

Aman abi beni tartışmaya almayın hiç tartışma çekicek halim yok :D benim sadece dikkatimi çekti bazı arkadaşlar tarihi karıştırmış.Maç bittikten sonra açıklandı falan demişler onlara söyledim :D :p

nasil yok????

Nesskens Ruud'u yalanladi

bende Nesskens Elano'yu da yalanladiydi dedim

Yahu Elano transfer olmuşsa o günün sabahında, bitmiş transferi yalanladı diyorsun :)

Şaka mı yapıyorsun Necati adam neden böyle bir olayı yalanlasın bitmiş açıklanmış transferi "hayır almadık " mı diyecek ahahaha:)

Neskeens sadece Deco haberini yalanladı.

İlerleyelim arkadaşlar ilerleyelim :D Ruud gelirse sizce fazla lüks olmaz mı ? + Ruud bizim sistememizde oynabilir mi ? Çünkü oynadığı takımlar 4-4-2 sisteminde oynayan takımlardı.

Yahu Elano transfer olmuşsa o günün sabahında, bitmiş transferi yalanladı diyorsun :)

Şaka mı yapıyorsun Necati adam neden böyle bir olayı yalanlasın bitmiş açıklanmış transferi "hayır almadık " mı diyecek ahahaha:)

Neskeens sadece Deco haberini yalanladı.

Uydurmuyor söyledikleri doğru

EVet bende hatırladım şimdi Necati doğru söylüyor :)

Tartışmaya girmek istemem ; ama arkadaşın söylediği doğru. Maç sonu d-smart muhaberi tek başına röportaj yaptığı bölümde gerçekleşti bu olay.

Benim hatırladığım şekli, Elano hakkında bir şey dediler, transfer hakkında konuşmuyoruz demişlerdi. Onlarda Elano resmi siteden açıklandığını söylediler. Yalanlama olmadı diye hatırlıyorum.

baska bisey söylemeye gerek yok

bu kadar cok kisi benimle ayni fikirde sen inanmasan da olur ;)

4-3-3 sisteminde su an bile santrafor ihtiyacimiz yok. RVN sadece sükse yapar ama transferinin gerceklesecegini sanmiyorum. Ileri ucta santrafor olarak Kewell yeterli. Ileri ucta Kewell, solda Arda, sagda Keita, ortada Elano son derece etkili bir hücum hatti. Gerektiginde Caner'i sol alip ihtiyaca göre Arda'yi saga yada ortaya cekebiliriz. RVN icin telafuz edilen rakamlar anormal, bizim Haldun Üstünel'in transferden sorumlu yönetici oldugundan beri izledigimiz transfer stratejisiyle kesinlikle bagdasmayan bir hamle olur. Dos Santos olsa anlarim ama RVN ile ilgili telafuz edilenler gercekcilikten cok uzak.

nasil ne alakasi var ben Neeskens'in Elano'yu da yalanladini söyledim sonra iste bi kac kisi bana inanmadi ve tartistik

Cevap vermedim halen uzatiyosun.

hazirlik maci sonrasi söylediydi

resmi siteden aciklandiktan sonra yalanladi

o gün hazirlik maci vardi ve Neeskens bilmiyordu resmi aciklamayi onun icin yalanladiydi :D

Seni diger üyeler düzeltti postlariyla. Önce hazirlik maci dedin

Ayrica halen "yalanlama" diyorsun. Neeskens yalanlamadi, transfer hakkinda konusmuyoruz dedi. Bir üyenin de yazdigi gibi Neeskens dürüst davranmayacak biri degil. Cevap vermemek baska birseydir, yalanlamak bambaska birsey.

Üstüne 1000.ci kez söylüyorum,

bitmiş-resmi açıklanmış transferi yalanlamak kadar ahmakça birşey olabilir mi ?

Haldun Üstünel Londra'daymış...Nistelrooy konuşulurken premier ligden bir forvet gelecek galiba...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt