Ryan Babel Bombası! Menajeriyle İlk Görüşme Gerçekleşti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Anlıyorum seni renktaş.
Eğer maaşı makul olacaksa kendine iyi bakacaksa buyrrsun gelsin.
Dediğin gibi uçuk paralar isterse defolsun.
Ben hocaya güveniyorum marcao ve luyindama transferlerinden sonra

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
insallah oyle olur. yoksa babel iyi oyuncu.
Anlıyorum seni renktaş.
Eğer maaşı makul olacaksa kendine iyi bakacaksa buyrrsun gelsin.
Dediğin gibi uçuk paralar isterse defolsun.
Ben hocaya güveniyorum marcao ve luyindama transferlerinden sonra

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
ondekiler biraz iyi oynasa o 2 lide daha verimli olacakta orta saha tirt bizim idare ediyor

Babel gibi adamı; imza parasız, hele de 1+1 yıllık sözleşmeyle, 1.5-2 arası yıllık ücretle transfer edilebilecekse kim istemez?. Biraz gerçekçi olalım...

Keşke hep 25 yaş altı oyuncu transfer edip azami katkı alabilsek ama reel hayatta pek mümkün değil, öncelikle öyleleri kovalanmalı, ayrı konu...

Kiralık, oyun aklı fiyasko 'genç' Onyekuru maliyetine, tapusuyla Babel diye düşünmek lazım; ben her türlü Babel' i tercih ederim...

uygun muygun sarti unuttun gelirse en az 2.5milyon ister oda 3 yillik sözlesme olur onun icin babel bizeden uzak dursun

Besiktastan +3 milyon senelik ve 3 senelik sözlesme istemisti.

Bizden en az 2+1 sözlesmesi ve 2,5-3 milyon arasi maas ister.

1+1 1,5 milyon maas önersen dalga geciyor sanar, kendi degerini o kadar yüksek görüyor yani.

1 senelik gelsin onyekuruyu alamayacağımız belli. feghouli de iyi teklif gelirse yollanabilir. 3 senelik yılda 3m euro diye diretirse yerine yunus oynatılsın.

3 yil ister, sende en fazla 2+1'e ikna edebilirsin. 33 yasinda transferi gerceklesmis olursa 35-36yla anca bizden gider

mariano gibi bu da 1 sene oynayip geride kalan sürede yatarsa hic sasirmam

her türlü kaliteli oyuncu olsa da artik yavas yavas luyindama ve marcao gibi transferler yapmaliyiz.

forvete diagne ve mitroglounu aldik zaten, en azindan kanatlarda tempolu ve genc isimler olmali.

Zaten olmayacak duaya amin demek gibi bir şey, Babel' in 1+1 liğine 1-2 maaşa bize gelmesi. Yaşı belli, tam Arap yarımadası kıvamında; ben olsam ben de parayı tercih ederdim bu saatten sonra...

3 yil ister, sende en fazla 2+1'e ikna edebilirsin. 33 yasinda transferi gerceklesmis olursa 35-36yla anca bizden gider

mariano gibi bu da 1 sene oynayip geride kalan sürede yatarsa hic sasirmam

her türlü kaliteli oyuncu olsa da artik yavas yavas luyindama ve marcao gibi transferler yapmaliyiz.

forvete diagne ve mitroglounu aldik zaten, en azindan kanatlarda tempolu ve genc isimler olmali.

Katılmakla birlikte , oynamaktan ziyade oynatan kanat oyuncularına ihtiyacımız var gibi , sıfıra inecek , ceza sahasına girecek , isabetli orta açacak Diagne ve Mitroyu beslemek şart o kadar para döktük.

Babel biraz daha içeri kat eden kanat forvet tiplemesi bir oyuncu , bize has kanat lazım daha çok Q7 gibi tarz anlamında tabi.

Üst Alt