Ryan Babel Cezalı Duruma Düştü - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Babel Cezalı Duruma Düştü

Beni delirttiği maçlar mevcut ama bazı maçlarda sarf ettiği eforun da farkındayım
Şu topu sürüp sürüp geri çekme özelliğini de bırakırsa iyi olur
Ama biz şimdilik Henry-Kerem kanatları ile devam edelim
Forvet oynatabilirdik ama bence ts maçında da Halil oynamalı

henry-kerem kanatları fazla pırpır ve dengesiz değil mi üstat. bence bir tarafta arda-feghouli tarzı oyunu aklıyla oynayan bir adam olmalı. diger tarafta da kerem olmalı. babel-kerem zaten tarz olarak yakın tipte herifler ama tecrübesi ve şut tehdidini de sayarsak ts maçına babel'le başlamak daha hayrımıa olur gibi.

2,5 Euro'ya göre verdiği katkı çok az.
Bedelsiz olsa bile yollar ayrılması lazım.
800k dan 3 tane genç yetenek denersin.
3 sene oynatırsın, birini sattın mı kara bile geçersin.
Babel'e kim ne verecek bu yaştan sonra.

Gscimbom mobil

henry-kerem kanatları fazla pırpır ve dengesiz değil mi üstat. bence bir tarafta arda-feghouli tarzı oyunu aklıyla oynayan bir adam olmalı. diger tarafta da kerem olmalı. babel-kerem zaten tarz olarak yakın tipte herifler ama tecrübesi ve şut tehdidini de sayarsak ts maçına babel'le başlamak daha hayrımıa olur gibi.

Babel-feghouli mi oynasın ?

Bu da genel bir kanı tabi
Bir kanada daha teknik ve tecrübeli bir isim koymak da mantıklı
Babel ile başlarsak da hocaya niye Babel oynattın diyecek değilim. Bundan bir önceki maç Gedson ile beraber en çok uğraş veren isimdi
İleri hatta kesinlikle oynamalı dediğim biri varsa o da Kerem
Artık direk 11'e yazılmalı. Ve hatalarında da taraftar tolerans göstermeli
Babel'i mi seçer , Feg'i sağa koyup Kerem'i sola mı atar artık onu hocaya bırakıyorum. Kerem'i oynatmazsa tepki gösteririm ama

arda ne zmndır bişey vermio yaw
ilk yarıda iyi maçları vardı da
son aylarda tam 1 pestil gibi

alanya deplasmanı dahil iyiydi. sonraki maç ankaragücü deplasmanı aleyhine aptalca penaltı ve 45'te tahliye zaten. ondan sonraki 6 maç 2 mağlubiyet, 2 galibiyet, 2 beraberlik. özellikle fegh'in de olmadığı rize ve sivas maçındaki şuursuz oyunlarda onun yokluğunu da aradık düşüncesindeyim. takımda yetenekli oyuncu var ama aklıyla oynayabilen oyuncu sayısı pek az gibi. arda bu konuda sezon boyunca faydalı bir eleman oldu. artık herkesin kafası toplandı, daha konsantreyiz ama hem arda, hem feghouli'nin olmadığı oyunları kaldırabilir miyiz emin değilim.

Babel-feghouli mi oynasın ?

kerem babel feghouli

Bu da genel bir kanı tabi
Bir kanada daha teknik ve tecrübeli bir isim koymak da mantıklı
Babel ile başlarsak da hocaya niye Babel oynattın diyecek değilim. Bundan bir önceki maç Gedson ile beraber en çok uğraş veren isimdi
İleri hatta kesinlikle oynamalı dediğim biri varsa o da Kerem
Artık direk 11'e yazılmalı. Ve hatalarında da taraftar tolerans göstermeli
Babel'i mi seçer , Feg'i sağa koyup Kerem'i sola mı atar artık onu hocaya bırakıyorum. Kerem'i oynatmazsa tepki gösteririm ama

evet artık kerem'in olmadığı takımlar çekilmez gibi. sene başı sol kanatta büyük yığılma vardı ama şu anda o denge sağ tarafa kaydı sanki. feghouli-babel-arda hepsi sağ kanatta as ve yedek olabilir ama sol önde kerem'in yeri tartışılmaz gibi.

alanya deplasmanı dahil iyiydi. sonraki maç ankaragücü deplasmanı aleyhine aptalca penaltı ve 45'te tahliye zaten. ondan sonraki 6 maç 2 mağlubiyet, 2 galibiyet, 2 beraberlik. özellikle fegh'in de olmadığı rize ve sivas maçındaki şuursuz oyunlarda onun yokluğunu da aradık düşüncesindeyim. takımda yetenekli oyuncu var ama aklıyla oynayabilen oyuncu sayısı pek az gibi. arda bu konuda sezon boyunca faydalı bir eleman oldu. artık herkesin kafası toplandı, daha konsantreyiz ama hem arda, hem feghouli'nin olmadığı oyunları kaldırabilir miyiz emin değilim.

kerem babel feghouli

evet artık kerem'in olmadığı takımlar çekilmez gibi. sene başı sol kanatta büyük yığılma vardı ama şu anda o denge sağ tarafa kaydı sanki. feghouli-babel-arda hepsi sağ kanatta as ve yedek olabilir ama sol önde kerem'in yeri tartışılmaz gibi.

Sağ bek Şener olacaksa sağ açık kesinlikle Babel olmalı feghouliyi ortada tercih ederim..senerle 2 ye birler verkaclar üçgenler hayal maalesef Babel takımda en iyi orta açan adam en azından sağdan aldığı topu ortalayabilir..Bugün feghoulinin nasıl kanser olduğunu gördük senerle oynamak cidden ızdırap gibi

Artik bunlardan kurtulmamiz gerek Babel gibi arda gibi feghouli gibi oyuncularin yeri olmamali galatasarayda, ya cezali oluyorlar ya sakatlaniyorlar, oynayinca da gercek anlamda bir faydalari da olmuyor.

terim transferi diye. şener gibi olsa başlığında yatarlardı.
Kendisini ne insan olarak ne de futbolcu olarak sevmiyorum. Bunun Terim'le de alakası yok.

Senin forumdaki yorumlarını içerik olarak değerli buluyorum, ama her konuda hatta alakasız konularda bile yorumlarında illa hocayla bir bağlantı kurman acayip yoruyor insanı postlarını okurken gerçekten. Bunu çok samimi söylüyorum, hatta önceden de söylemiştim sanırım. Aylardır gözüme çarpan birşey bu, adeta bir takıntı haline gelmiş.

Senin kendi tercihindir beni alâkadar etmez de diyebilirsin tabi ne haddime. Gözlemim bu yönde sadece.

Kendisini ne insan olarak ne de futbolcu olarak sevmiyorum. Bunun Terim'le de alakası yok.

Senin forumdaki yorumlarını içerik olarak değerli buluyorum, ama her konuda hatta alakasız konularda bile yorumlarında illa hocayla bir bağlantı kurman acayip yoruyor insanı postlarını okurken gerçekten. Bunu çok samimi söylüyorum, hatta önceden de söylemiştim sanırım. Aylardır gözüme çarpan birşey bu, adeta bir takıntı haline gelmiş.

Senin kendi tercihindir beni alâkadar etmez de diyebilirsin tabi ne haddime. Gözlemim bu yönde sadece.

valla o kadar alakasız başlıklarda terim'i boklama görüyorum ki ben de yarı mizahla karışık böyle her müsait başlığa bir şeyler iliştiriyorum. sende olmayabilir ama babel'e olan önyargıların çoğunda da terim antipatisinin rol oynadığını düşünüyorum. geçen yıl elde santrafor yokken 9 numarada sürekli katkı verdi eleman, gitti geldi gene kanatta, ortada ve hatta sağda ne olursa elinden gelenin en iyisini yapıyor. sürekli milli takıma gidiyor, piyasasını canlı tutuyor. bundan 10 yaş küçük herifler sahada avare gibi gezerken her şartta elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. bu herifte biraz burak yılmaz önyargısı var gibi geliyor bana. sürekli fiziken ve kafaca kendini hazır tutmasına karşın saha dışında ara sıra abuk subuk birkaç işi olduğu için iş ahlakı sümen altı ediliyor. bu bitmek bilmez önyargılara karşılık vermek de boynumuzun borcu, zaten adam eskaza başarısız olsa benim 10 katım adam terim'i yermek için başlıklarında toplaşacak.

Üst Alt