Ryan Babel İstanbul'da! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Babel İstanbul'da!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fisher-price-renkli-kaplar-z.jpg

Diagne gibi ben 5 milyon isterim derse ne yapacaksin? Yasi birde o zaman nerdeyse 35 yasindaki adama o parayi verirlermi?

Özellikle Suudi ve Katar takımlarını yazdım zira bonservis vermeyi sevmeseler de yıllık ücret konusunda bonkörler. Elden çıkartmak istersek cüzi bir bedele çıkarırız Babel'i. 34 yaşındaki Gomis'e 7-8 civarı veriyorlar. 35 yaşındaki Babel'e de 3-5 veren çıkar.

Öyle zannediyorum gelir gelmez takımın sahadaki en önemli 2 futbol aklından biri olacak. (w Feghouli) Onyekuru'yu seviyorum da Babel'in futbol aklı, kariyeri, takıma genel toplamda kattıklarını Onyekuru'nun bu oyun tarzıyla ömrü boyunca verebileceğini sanmıyorum. Her şey gol sayısı değil, Elmander bir tam sezonda Diagne'nin yarım sezonda attığı golü zor attı ama takıma kattıkları, çıkardığı seviye Diagne'nin ömrü hayatı boyunca ulaşamayacağı bir noktaydı. Babel'in de uzaktan şutu, orta becerisi, pas oyununa yatkınlığı ve en önemlisi 2 pozisyonu direkt yedekleyebilmesi bizim için çok fark yaratacak bir nokta olacaktır. Allah korusun bir sakatlık yaşamazsa seneye takımın seviyesini 1.5-2 kat arttırır. Belki kızacaksınız ama hiçbir şey yapamadık, Diagne elde kaldı diyelim, Babel-Feghouli gibi iki kanat Diagne'nin dahi maksimum verimde oynamasına katkı sağlar. Onyekuru düzgün yaşam-düzgün çalışmayla kendi performansını arttırırken Babel-Feghouli gibi adamlar doğru oyunda takımın performansını arttırırlar. İnsani karakterini geçtim ama oyunculuk becerileri neticesinde Fatih Terim geldiğinden beri en içime sinen yabancı transferi oldu, Allah utandırmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt