Ryan Babel Kulübüne Veda Etti! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Babel Kulübüne Veda Etti!

@Ahmed Arif Kesen abi ne diyorsun iş yapar mı babel ?
İmkanı yok.
İyi bir bitirici kanat olabilir ama yaşı ve fiziği gereği geri koşmuyor.
Takım içinde de sürekli sorun yaşatıyor.

Şu adamın kargalar da yarım dönem takım içi huzursuzluk yapıp,keyfine göre top oynamadığını nasıl göremezsiniz?

İmkanı yok.
İyi bir bitirici kanat olabilir ama yaşı ve fiziği gereği geri koşmuyor.
Takım içinde de sürekli sorun yaşatıyor.

Şu adamın kargalar da yarım dönem takım içi huzursuzluk yapıp,keyfine göre top oynamadığını nasıl göremezsiniz?

Parasını alamıyordu adam ama niye oynasın öyle bizde de aynı sorunlar olunca topçular salıyordu.

Şutör adam sayısını arttırmak lazım iyi olur bu transfer.10 numara pozisyonuna da Belhandayı postalayıp şut atabilen birini almamız şart

Ortaya bombayı atiyim. Beşiktaş'ta harikalar yaratmadığını düşünüyorum. Yaşlı ve para ön planda. Sizi bilmem ama onyekuruyu beğeniyorum. Rakip savunmalari çok zorluyor. Çalım ve sürat yeteneği baya üst düzey. Son vuruşları da iyi sadece bencil oynuyor ve etkili orta yapamiyor. Gerçi o iki özellikte olsa zaten yuksek ihtimal şuan Manchester da filan oynuyor olurdu. Bence onyekuru için imkanlar zorlanmali. Verirler mi zor Bir sene daha kiralık olsa yine okeyim ben. Takıma iyi bir orta saha, (Fernandonun durumuna göre 2 de olabilir) Belhanda yerine 10 numara iki bek ve iyi bir forvet lazım. Bunları alırsak zaten tr de fark atarız. Avrupa'da da iş yapar. Şuan kanatlarimiz hiçte fena değil. Feghouli seneye yine şu topu oynasa ben okeyim. Yedek kanat lazım mı onada evet ama Babel bence gereksiz olur. Yedek olacaksa makul bir fiyata ancak mantıkli olur. Ama dediğim mevkiler değişmezse yine kanser futbol izlemeye devam ederiz. İki stoper aldık defans bekler yüzünden aksasada göbek baya sağlam oldu. Böyle transferler yapılsa bence tadından yenmez

Kiralık Onyekuru transferi ile ligi götürdük. Seneye Avrupa maçları için takımda büyük oyuncular bulundurmak önemli. Babel Hollanda Milli Takımı'yla büyük maçlarda attığı gollerle, Beşiktaş'ta Şampiyonlar Ligi performansıyla ve son olarak Fulham'da büyük maçlarda golleriyle kendini gösterdi. Avrupa maçlarını ve ligde büyük maçları kazandıracak oyuncu profili. Şimdiden yapılacak ortalarda ceza sahasında hareketlenerek, birebir kalıp sağa çekip şut atarak ve 20-25 metreden beklenmedik şutlarıyla attığı gollerini görür gibiyim.

Üst Alt