Ryan Babel, Takımda Kalmak İstediğini Yönetime İletti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Babel, Takımda Kalmak İstediğini Yönetime İletti

Galatasaray'da sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Hollandalı futbolcu Ryan Babel'den sürpriz hamle geldi.​

Torrent'in düzenli şans verdiği 34 yaşındaki futbolcu, Galatasaray'la yeni kontrat imzalayarak, geçiş sürecinde takıma katkı sağlamak istediğini yönetime bildirdi. Ancak Babel'le ilgili kararın yeni yönetime bırakılacağı ve herhangi bir sözleşme teklifi yapılmayacağı öğrenildi.

Diğer taraftan Babel'in eski takımlarından Kasımpaşa'nın da deneyimli oyuncudan haber beklediği ve transfer radarında yer aldığı belirtildi.

Akşam

Ne olursa olsun bu adamın bir çizgisi var (oyun değil karakter oalrak) yani oyna diyorsun oynuyor . Takım içi neşeli bir tip.

aynı şekilde baktığın Feguli ama mesela ...

Vaktini doldurdu orası kesin tabide yabancı kontenjanı doldurmaya değecek biri değil

Herif biliyor ki bir sonraki sozlesmesi max 250 bin euro olur ancak kalırsa baslangic maaş 600 bin euro menajeri de 200 bin euro indirir. Temiz iş.
Bu takımda sözlesmesi biten kimse ile uzatılmamalı. Üzerine 5-6 kisiyi de bonservisi karsiliginda serbest birakmalı.

Normalde küfür ederdim ama bu takımda 2 senedir Arda diye bir bakteri var. Futbol hayatı 5 sene önce falan tamamen bitmiş herifin burada hâlâ barındığını düşünürsek Babel'in bunu Feghouli'yi falan görüp kalmak istemesi pek anormal bir şey değil bence.

Bu herif yaşlı yetersiz falan ama en azından diğer ikisi gibi yatmıyor hep hazır durumda. Babel'i övmek gibi ya da kalsın demek gibi bir niyetim yok, sadece kulübün nasıl bir halde olduğuna ithaf etmek istedim.

Kontratı biten ne kadar adam varsa yol verilmeli. Feghouli, Arda, Babel bu üçüyle kesinlikle yollar ayrılmalı.

Laynnn yeter bizi sömürdüğünüz

Defolun gidin bu takımdan

Sırf sen değil ama yanına

Arda
Gomis
Feghouli
Ömer
Cica
Taylan'ı da al lütfen

Üst Alt