Ryan Babel ve Sofiane Feghouli, Kesin Olarak Yolcu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Babel ve Sofiane Feghouli, Kesin Olarak Yolcu

1649859930823.png

Ryan Babel ve Sofiane Feghouli'nin 30 Haziran'da sona erecek olan sözleşmeleri, kulüp tarafından uzatılmayacağını kendilerine bildirildi. (Sözcü)

aynı oyuncularla farklı sonuclar beklemenin hata olduğunun farkına varmıslar demek. stoper tandemi ve kerem hariç hiç bir oyuncu vasatı aşamadı bu sezon. komple değişim lazım. nası yapacaklar bunu merak ile bekliyorum.

aynı oyuncularla farklı sonuclar beklemenin hata olduğunun farkına varmıslar demek. stoper tandemi ve kerem hariç hiç bir oyuncu vasatı aşamadı bu sezon. komple değişim lazım. nası yapacaklar bunu merak ile bekliyorum.
Komple degisim olmasi icin para lazim, o da bizde olmayan birsey. Komple degisim beklemeyin zaten baskan adaylari da 4-5 max transferden bahsediyor.

sezon oncesi olmasi gereken sey -sezon sonunda yapiliyor. o donem demistik bunlarin acil yollanmasi gerektigi...

daha dun gibi aklimda. o donem fatih terim bu ikiliyi tutma karariyla buyuk yanilgiya dusuyor vurgusunu da eklemistim nacizane...gelinen koy klavuz istemez.

Komple degisim olmasi icin para lazim, o da bizde olmayan birsey. Komple degisim beklemeyin zaten baskan adaylari da 4-5 max transferden bahsediyor.
Reyiz herşey para değil yav. 3 tane orta karar bonservisli(4-5 m), 3 tane 1-2 milyon Euroluk boey tarzı 3 tane de free oyuncu ile sıfırdan takım kurarsın.
Bunun üzerine kiralık 2 tane üst seviye sadece 2m maaş verebileceğin oyuncular da bulabilirsin.
Bizim ülkede hep bir bahane, hep bir işi yokuşa sürme falan.
Para yok dersen gitsinler büyük kulüplerin altyapısından 3 tane yüksek potansiyelli oyuncu bağlasınlar geçiş dönemi diye de bahane uydursunlar.
İşbilen adam yok bizim kulüpte.

bunların maaşını sezon sonu sözleşmesi bitenlere verelim.
Denayer, Dyzuba ve Elneny'nin gelmesi yararlı olur bence.
Bu isimlerin de sezon sonu bonservisleri ellerinde.

sezon oncesi olmasi gereken sey -sezon sonunda yapiliyor. o donem demistik bunlarin acil yollanmasi gerektigi...

daha dun gibi aklimda. o donem fatih terim bu ikiliyi tutma karariyla buyuk yanilgiya dusuyor vurgusunu da eklemistim nacizane...gelinen koy klavuz istemez.
Bu adamlar biz göndermediğimiz için değil, kendileri gitmek istemedikleri için kaldılar.

Gelecek sezon mevcut maaşlarının 3te 1i kontratı dahi zor alırlar.

Üst Alt