Ryan Donk, Hasan Şaş'ı Sakatladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Donk, Hasan Şaş'ı Sakatladı

Oyuncularin hirsini cok sevdim, lakin o zemin ne olmus oyle ya. Çayır gibi. Sakatlanmaz umarim bizim beyler.

Bu arada Donk videoda goruldugu gibi önune gelene çift bacak daliyor. Bu sene yeni Melomuz olacaktir kendisi. Birde Emre Byi attirirsa derbide heykelini dikeriz.

O değilde futbolda Donk gibi hikayesi olan var mıdır acaba

Eskiden bütün taraftarlar (bende dahil) hepimiz tribünde ıslıkladık yetmedi adamı a2 ye yolladık sonra İspanyaya kiraladık.

Bütün bu olaylardan sonra bile Galatasaray'a asla küsmedi. Daha sonra Fatih Terim geldi ona babalık yaptı. Donk ise onun bu sevgisine karşılık işine dört elle sarıldı son 2 şampiyonlukta büyük katkı sağladı. Şuan Donk hem oyuncu hem de karakter olarak taraftarın sevgilisi haline geldi. Futbolda çok ender görülen bir şey bu.

Netflix gitsin bu adamın belgeselini çeksin.

O değilde futbolda Donk gibi hikayesi olan var mıdır acaba

Eskiden bütün taraftarlar (bende dahil) hepimiz tribünde ıslıkladık yetmedi adamı a2 ye yolladık sonra İspanyaya kiraladık.

Bütün bu olaylardan sonra bile Galatasaray'a asla küsmedi. Daha sonra Fatih Terim geldi ona babalık yaptı. Donk ise onun bu sevgisine karşılık işine dört elle sarıldı son 2 şampiyonlukta büyük katkı sağladı. Şuan Donk hem oyuncu hem de karakter olarak taraftarın sevgilisi haline geldi. Futbolda çok ender görülen bir şey bu.

Netflix gitsin bu adamın belgeselini çeksin.

Taraftar kendi elleri ile öldürüyor oyuncularını. Hoca zaten Donk'u beğeniyordu. Ndiaye'nin satilmasi felan derken, hoca kensisinde israr etti ve bu hikayeiçin bir firsat çıktı.
Fatih Hoca gibi Donk'a ciddi şans verecek başka hoca olmazdı, ve bu hikaye tarik camdal vakasi gibi biterdi.

Taraftar kendi elleri ile öldürüyor oyuncularını. Hoca zaten Donk'u beğeniyordu. Ndiaye'nin satilmasi felan derken, hoca kensisinde israr etti ve bu hikayeiçin bir firsat çıktı.
Fatih Hoca gibi Donk'a ciddi şans verecek başka hoca olmazdı, ve bu hikaye tarik camdal vakasi gibi biterdi.
sonra da Fatih hocaya laf ederler.

Yalniz Hasan da ayni benim gibi, antrenörlügünü yaptigim takimin cift kale maclarinda ben de oynarken aynen böylesi oluyor. Ya biri bana daliyor ya da ben birisine daliyorum, sonra ortaya garip görüntüler cikiyor.

Üst Alt