Ryan Donk'un Sözleşmesi Uzatıldı - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ryan Donk'un Sözleşmesi Uzatıldı

bjk de 30 küsür maç oynayıp o rezil kadroda bile 4 asist 1 gole ulaşan pas istatistiki en iyi defansif orta saha olan burnumuzun dibindeki elneny i alırdım ben olsam. donk a vereceğim 500 bin boşa gitti adamın yaşı 35.elneny çok rahat 1.75 maaş 2.5-3 milyon opsiyonlu kiralama ile biterdi 3-5 yıl o bölgeyi sağlama almış olurduk

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Parası düşük diyorsunuz da, bazı şeyler parayla ölçülmüyor. Takımı satmaktan imtina etmeyen uyuz bir herif. Takımı gençleştirme lafları da boşa çıkıyor.
Bunun yerine oynayacak bir genç oyuncu bulamıyorlarsa bu kulüpte işleri yok. Bu adama sözleşme yenileten td’nin de bu kulüpte işi olmaması gerekir. Kıraathane dayıları bile şu adama sözleşme yeniletmez. Kulübün kaderi ne yapacağını bilmeyen şaşırmış adamların elinde.

Muhteşem is olmuş yedek oyuncu maaşına gelmiş tam olarak. Bu adamı hadi kalk 30 mac oyna diyerek takımda tutmaman gerekir. Senede 10 maçta ihtiyacın olur defans/orta saha oynatirsin.

iyi paraya iyi bir is yapılmış 2 senelik sözleşme olsa ses cikarmam. Simdi önemli olan seneye donk kadar oynayabilecek bir genç bebeği oraya katmak ki benim aklındaki 300 bin euroya oynayan ozornwafor var. Bir sene daha kiraya verip seneye hazırlamak lazim.

Muhteşem is olmuş yedek oyuncu maaşına gelmiş tam olarak. Bu adamı hadi kalk 30 mac oyna diyerek takımda tutmaman gerekir. Senede 10 maçta ihtiyacın olur defans/orta saha oynatirsin.

iyi paraya iyi bir is yapılmış 2 senelik sözleşme olsa ses cikarmam. Simdi önemli olan seneye donk kadar oynayabilecek bir genç bebeği oraya katmak ki benim aklındaki 300 bin euroya oynayan ozornwafor var. Bir sene daha kiraya verip seneye hazırlamak lazim.
bugün ki küfür olayı 500 sene önce önce elindeki topu rakibin ayağına fılatmasından sonra bardağı taşıran son damla oldu reis

Üst Alt