Ş.L 3.Ön Eleme 1.Maç | BSC Young Boys 2-2 Fenerbahçe | 28 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.L 3.Ön Eleme 1.Maç | BSC Young Boys 2-2 Fenerbahçe | 28 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme 1.Maç | BSC Young Boys - Fenerbahçe | 28 Temmuz |

Doumbia ve Yapi-Yopo'nun gidişinin ardından geçen sezon "üstçülerin" takımı olan Young Boys bu sene pozisyon üretmekte zorlanır hale geldi, ciddi anlamda zayıfladı. Ben Fenerbahçe'yi büyük favori olarak görüyorum bu maçta.

Cevap: Şampiyonlar Ligi 3.Ön Eleme 1.Maç | BSC Young Boys - Fenerbahçe | 28 Temmuz |

Young Boys'un golcüleri nasıl?

sergen yalçın: futbol maçları genelde sahada oynanıyor yani

Sergen:Taraftarın izlemesi gereken isimler yeni transferler SIKOÇ

Sergen:Fenerbahçe işi orada bitirir.Herkes rahat olsun, bunun dediği'nin tam tersi çıkar.

0-0 biterse Fener 'in işi kolay olmaz 2. maçta. Kadıköy 'de gol atmak zorunda olacaklar ve yiyecekleri her gole karşılık 2 gol atmaları lazım. 0-0 iyi sonuç ilk maç için.

Korkusuz oynuyorlar. Ya fark yiyecekler ya da sıkıntılı bir galibiyet alacaklar.

Young Boys'dan bahsediyorum

young boysda zenci forvet varsa fenerin isi yas bu defansla :D

FM'de aldığım 4 isimleri vardı. ikisini sattılar. Doumbia 15 milyona CSKA'ya gitti. Yapi Yapo da Basel'e. Geriye Doubai ve Hochstrasser kaldı. Biri 11'de diğeri yedek galiba. Özellikle Doubai'yi dikkatle izleyeceğim.

Üst Alt