Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu

Cevap: Ş.Ligi B Grubu | Beşiktaş JK 0 - 3 VfL Wolfsburg | 3 Kasım | Maç Sonucu

bjkbenimolacak.jpg

besiktas taraftarı muthis yaa kartal gool gool goool diye bağırıyolardı cılgın maymunlar gibi herif ikinciyi geçirince 1 saniye geçti geçmedi "YEeeeEEETEEEEEEEEEEEEEEER, yILDIRIm DemiRÖrennnnn YEEEEEEEEEETEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!" zuahahahahha koptum yaa
rolln.gif

Sansürlü küfür. Mod. S. Murat Kılıç tarafından editlendi.

besiktas taraftarı muthis yaa kartal gool gool goool diye bağırıyolardı cılgın maymunlar gibi herif ikinciyi geçirince 1 saniye geçti geçmedi "YEeeeEEETEEEEEEEEEEEEEEER, yILDIRIm DemiRÖrennnnn YEEEEEEEEEETEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!" zuahahahahha koptum yaa
rolln.gif

bende en çok buna koptum madem bi protesto yapıcaksın sürekli yap 1 maç kazanınca susup diğer maçı kaybedince yeter Y.D yeter çok saçma bi taraftar topluluğu bunlar :D

forza nin linki varmi? Bende takilsam

Üzüldüm açıkcası nasıl bukadar sevinebiliyorsunuz anlamıyorum ilginç.

Forza'da az önce açılan bir başlık, taraftar forumlarında şimdiye kadar gördüğüm en iğrenç başlıktı. Bu kadar seviyesizlik olmaz. O kadar iğrenç ki, ekran görüntüsü bile ekleyemiyorum.

Üzüldüm açıkcası nasıl bukadar sevinebiliyorsunuz anlamıyorum ilginç.

Yunus valla geçen sene şampiyon olduktan sonra onca saçma sapan söylemler yapan bir takımın havası bugün iniyorsa herkesin hakkıdır eğlence.

Ama belli sınırlar içerisinde. İleriki maçlarda kaç yer kaç atar konuları yerine bu konuda herkes kurallar çerçevesinde istediğini söylesin boşver.

ilk yarı uyumuşum maçı izlerken..ikinci yarıda ablam çay yapmışta o uyandırdı .. bide mal gibi beraberlik verdiydim bu maça gerçi birçok maçtanda gümlemişim.. yazık günah be taraftarları bile ne yapacağını şaşırmış durumdalar..bi ümit takıma destek veriyorlar olmayacağını bile bile..2 olduktan sonra mecbur onlarda kayışı kopardılar.. ben olsam maça falan gitmem bu ne arkadaş yav.

Üst Alt